• Головна
  • Маленьких покровчан запрошують доєднатись до дошкільної родини місцевих закладів освіти
16:54, 8 квітня

Маленьких покровчан запрошують доєднатись до дошкільної родини місцевих закладів освіти

Умови воєнного стану кардинально змінили функціонування системи дошкільної освіти. Щоб не залишати дітей без освітніх послуг, запроваджено дистанційну форму роботи з 1 вересня 2022 року.

Освітяни Покровської громади продовжують набір юних мешканців до місцевих навчальних закладів. Зараз активно проводиться запис дітей до дитячих садочків. 

Перший крок до отримання якісної освіти — електронна реєстрація.

Маленьких покровчан запрошують доєднатись до дошкільної родини місцевих закладів освіти, фото-1

«Щоб охопити всіх дітей дошкільного віку від 3 до 6 років освітніми послугами та забезпечити рівний доступ до дошкільної освіти існує електронна реєстрація, тобто електронна черга до закладів дошкільної освіти, яка здійснюється на порталі ІСУО (інформаційна система управління освітою). Цей інноваційний підхід дає можливість батькам ознайомитися з переліком доступних закладів, зареєструвати свою дитину в черзі без виходу з дому та відстежувати її просування в режимі реального часу», — розповіла головна спеціалістка з питань дошкільної освіти Покровського міського відділу освіти Ольга Столбнікова.

Маленьких покровчан запрошують доєднатись до дошкільної родини місцевих закладів освіти, фото-2

Покроковий алгоритм реєстрації дуже простий і доступний кожному: потрібно лише зайти насайтвідділу освіти, зареєструватися в Інформаційній системі управління освітою та активувати акаунт через електронну пошту. 

Маленьких покровчан запрошують доєднатись до дошкільної родини місцевих закладів освіти, фото-3
Маленьких покровчан запрошують доєднатись до дошкільної родини місцевих закладів освіти, фото-4

Загалом, дистанційна освіта закладів дошкільної освіти у Покровській ТГ відбувається на освітній платформі Microsoft Office 365, зокрема використовується програма Teams. Ця платформа надає зручний і доступний спосіб організації навчання в онлайн-режимі для маленьких дітей та їх вихователів.

Дистанційна робота здійснюється у двох форматах, що враховують вікові особливості дітей. Перший формат - синхронний, відбувається в режимі реального часу, де ясельна та молодша групи проводять 3 заняття, а середня та старша - 4 заняття. 

Маленьких покровчан запрошують доєднатись до дошкільної родини місцевих закладів освіти, фото-5

Другий формат - асинхронний, де вихователі створюють чек-листи для кожної вікової групи, щоб кожен учасник мав змогу працювати у зручному для нього режимі.

Шановні батьки, не гайте часу — приєднуйтесь до дошкільної родини у закладах освіти Покровської громади!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...