• Головна
  • Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту
09:00, 9 квітня

Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту

Вчора представники Покровської громади успішно завершили четвертий етап навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту «Зцілення громад».

Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту, фото-1

Курс був спрямований на підтримку громад, що постраждали від війни. Учасники навчання, що проходило на Львівщині, мали нагоду здобути нові знання, отримати психологічну реабілітацію та познайомитися з досвідом інших країн щодо заходів з підтримки ментального здоров'я.

Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту, фото-2

Програма «Зцілення громад» включає в себе освітні заходи та психологічну реабілітацію, спрямовані на духовне відновлення кожного учасника. Протягом цих днів слухачі курсу були присутніми на лекціях відомих професійних викладачів, брали участь у стратегічних сесіях та ментальних бесідах, відвідували історичні пам'ятки Львова та проводили дослідження з самопізнання. Своєю чергою, учасники навчально-просвітницького курсу "Зцілення громад" відзначили систематизованість матеріалів та професійний підхід організаторів до проведення цього курсу.

Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту, фото-3
Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту, фото-4

Проєкт реалізовується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Реновабіс» та є лише першим кроком у співпраці з громадами для відновлення соціально-економічного життя в постраждалих регіонах України. У майбутньому учасники матимуть можливість продовжити свою участь у курсі з навчання громад г«Дія в надії» та налагодити співпрацю з консультаційним центром УГКЦ.

Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту, фото-5
Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту, фото-6

«В наші часи важливо розвивати стійкість, щоб наше суспільство могло бути опорою один для одного в умовах кризових ситуацій. Психологія відіграє значну роль у здатності українців адаптуватися до різних обставин, щоб уникнути завдання шкоди тим, хто перебуває поруч у цей непростий час. Дякуємо організаторам цього проєкту за можливість отримати практичні кейси з життєстійкості, пізнання себе та оточуючих. Навчання разом із культурно-просвітницькою програмою було вкрай необхідне кожному з учасників цього курсу», - поділився враженнями керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Крок до зцілення: представники Покровської ТГ пройшли навчання в рамках навчально-просвітницького проєкту, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...