• Головна
  • У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів
09:00, 10 квітня

У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів

У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів

Минулого тижня Покровська громада знову зазнала ворожих обстрілів з боку рф. Балістичними ракетами були пошкоджені не лише адміністративні споруди та житлові будинки міста, а й домогосподарства одного зі старостинських округів.

Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу. Силами комунальників вже «закрито» майже 100 вікон, а також проведено значний обсяг робіт з усунення пошкоджень комунальних мереж. Вивезено тони побутового та великогабаритного сміття.

У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів, фото-1

Продовжується обстеження будинків для визначення їх подальшої придатності. Ведеться оцінка стану покрівель. Заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель зазначив, що там, де можливо, ремонти виконуватимуть власними силами, а де ні — залучатимуть ДСНС або підрядні організації.

У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів, фото-2

«Ми вже маємо чіткий алгоритм дій і зрозумілий розподіл обов'язків у разі обстрілу. Після отримання дозволу від силових структур та ДСНС, комунальники негайно приєдналися до ліквідації. Після швидкого об'їзду та визначення обсягу руйнувань, було залучено техніку та розпочато серед мешканців розподіл матеріалів, таких як OSB-плити, дошки, цвяхи тощо. Робота ще триває, і ми продовжуємо реагувати на конкретні потреби населення. Хочу подякувати гуманітарним організаціям, які активно долучились до відновлення пошкоджених будинків та виїжджали в старостинський округ для надання будівельних матеріалів постраждалим. Також хочу подякувати обласній військовій адміністрації та, особисто, Вадиму Філашкіну за сприяння у виділенні матеріального резерву для ліквідації наслідків обстрілу», - зазначив Олексій Стебель.

У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів, фото-3

Нагадуємо, що громадяни, чиє житло було пошкоджено або зруйновано внаслідок обстрілу, мають право на отримання грошової компенсації за державною програмою "єВідновлення".

У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів, фото-4

На етапі внесення інформації в реєстр пошкодженого майна громадянам необхідно мати при собі правоустановчі документи на нерухомість, технічний паспорт і акти обстеження, які здійснює спеціальна комісія, створена при органі місцевого самоврядування, зокрема Покровської МВА.

У Покровську триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів, фото-5

Покрокова інструкція для власників пошкодженого/зруйнованого майна:

  • Крок 1 — подати інформаційне повідомлення онлайн через Дію у застосунку або на сайті.
  • Крок 2 — отримати акт візуального обстеження акт комісійного обстеження або акт технічного обстеження пошкодженого об'єкта нерухомості.
  • Крок 3 — звернутися до ЦНАП для внесення відомостей до реєстру.
  • Крок 4 — подати заяву про надання компенсації у додатку «Дія».
  • Крок 5 — підготувати оригінали документів на право власності на об'єкт нерухомого майна, та надати ці документи комісії під час обстеження та складення Чек-листів.
  • Крок 6 — відкрити спеціальний рахунок отримувача компенсації у відділенні банку.
  • Крок 7 — очікувати повідомлення з використанням мобільного додатка порталу «Дія» стосовно прийнятого комісією рішення та розмір компенсації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...