• Головна
  • Захист прав дітей: у Покровську відбулося засідання фахової комісії
10:40, 11 квітня

Захист прав дітей: у Покровську відбулося засідання фахової комісії

Захист прав дітей: у Покровську відбулося засідання фахової комісії

10 квітня 2024 року під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей Покровської громади.

Під час зустрічі обговорювалися найактуальніші питання, пов'язані з долею дітей, їхнім здоров'ям, соціальним захистом та сімейним вихованням. 

Захист прав дітей: у Покровську відбулося засідання фахової комісії, фото-1

Серед 25 пунктів порядку денного були питання, що стосувалися батьківських обов'язків, визначення місця проживання малолітньої дитини, дарування майна малолітнім, а також визначення статусу дитини, що постраждала від воєнних дій. Крім цього розглянуто питання затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Захист прав дітей: у Покровську відбулося засідання фахової комісії, фото-2

Члени комісії не лише обговорили кожне питання докладно, але й відвідали родини, які перебувають на обліку служби та поспілкувалися і з самими дітьми, щоб краще зрозуміти їхні потреби та ситуацію.

Захист прав дітей: у Покровську відбулося засідання фахової комісії, фото-3
Захист прав дітей: у Покровську відбулося засідання фахової комісії, фото-4

У результаті засідання були прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів неповнолітніх, що дозволить поліпшити їхнє життя та забезпечити їм гідне майбутнє.

«Наша головна місія – створити безпечне та сприятливе середовище для розвитку кожної дитини. І сьогоднішнє засідання є ще одним кроком у напрямку забезпечення кожної дитини можливістю реалізувати свій потенціал та мати щасливе дитинство», – зазначила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...