![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:48, 15 квітня
У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика
![У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цими вихідними у місті Покровськ відбувся Меморіал пам'яті Віталія Мандрика. Ним вшанували пам'ять старшого лейтенанта міліції, який загинув 23 лютого 2015 року під час виконання службових обов'язків.
![У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Манд..., фото-1 У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У змаганнях із дзюдо, які вже стали традиційними, взяли участь близько 50 спортсменів з Покровська та Мирнограда. Під час заходу пам’ять Віталія Мандрика вшанували хвилиною мовчання. Він був оперуповноваженим відділу швидкого реагування спецпідрозділу «Сокіл» міста Запоріжжя ГУ МВС України в Донецькій області.
![У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Манд..., фото-2 У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Манд..., фото-3 У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, загинув Віталій у Лівобережному районі Маріуполя від вогнепального поранення під час перевірки автомобіля, в якому знаходились терористи.
![У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Манд..., фото-4 У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Згодом стало відомо, що саме рішення Мандрика зупинити цей автомобіль врятувало півмільйонне місто від терактів, оскільки терористи перевозили вибухівку та планували серію вибухів в місті.
![У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Манд..., фото-5 У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Визнаний за мужність та професіоналізм, Указом Президента України №270/2015 від 15 травня 2015 року за захист державного суверенітету та територіальної цілісності України Віталій Мандрик був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
![У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Манд..., фото-6 У Покровську пройшли змагання з дзюдо пам'яті Віталія Мандрика, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...