• Головна
  • Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ
12:58, 18 квітня

Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ

Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ

Безперервно комунальники проводять роботи, які значно покращують зовнішній вигляд вулиць та поліпшують добробут місцевих жителів.

З настанням сприятливих погодних умов працівники комунальних підприємств також беруться за прибирання кладовищ у місті та старостинських округах.

Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ, фото-1

До Радониці, яка цього року припадає на 12 травня, на всіх кладовищах Покровської громади тривають роботи з благоустрою територій.

«Роботи по кладовищу проводять весь рік, але до Радниці зазвичай прибирання масштабніші. Зараз ми вивозимо сміття з кладовищ Покровської громади, робимо підсипку шлаком аварійних ділянок доріг, завозимо пісок. Ведуться загальні роботи. З техніки для прибирання кладовищ найчастіше задіяні самоскиди та бульдозери», - розповів начальник КП «Покровська ритуальна служба» Андрій Масенець.

Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ, фото-2

Зокрема, працівники КП «Покровська ритуальна служба» встановлюють нові вказівники по семи секторам Центрального кладовища міста. Крім цього, оскільки територія цвинтаря розширюється, тут побудували два стаціонарні туалети та ще два в процесі облаштування. Працівники справляються з цими роботами дуже швидко, тому туалети будуть готові вже через тиждень.

Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ, фото-3

Також співробітники підприємства відремонтували пам'ятник воїнам, загиблим у Другій Світовій війні, та могили воїнів-афганців. Усього на кладовищах громади працює 25 осіб, 13 з них задіяні по програмі суспільно корисних робіт. Оплату за ці роботи на рівні мінімальної заробітної плати забезпечує Покровський міський центр зайнятості.

Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ, фото-4

Цього року з центрального кладовища було вивезено понад 500 кубометрів сміття. З кладовища Родинського - вже близько 300 кубометрів. Зараз планується вивезення сміття з кладовища селища Динасового заводу та по іншій території громаді. Для використання мешканцями на кладовища Покровської громади вже завезено близько 500 тонн піску.

Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ, фото-5
Покровські комунальники розпочали весняне прибирання кладовищ, фото-6

Працівники КП «Покровська ритуальна служба» висловлюють сподівання, що відвідувачі кладовищ, які прибиратимуть могили близьких перед поминальними днями, приноситимуть зібране сміття до спеціально обладнаних для цього місць. Звідти його простіше вантажити та вивозити технікою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...