• Головна
  • Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України
16:00, 18 квітня

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України

Товариство Червоного Хреста України відзначає сто шосту річницю своєї діяльності  та вісімдесят шосту річницю зі створення організації у нашому місті. Понад сторіччя в нашій країні Товариство допомагає тим, хто цього потребує найбільше.img

Покровська міськрайонна організація була створена 86 років тому і вже понад 14 років її очолює Людмила Полтавченко.

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-1

Починаючи з вторгнення окупантів в Україну від організації Червоного Хреста, Правління якої проявило надзвичайно активну соціальну позицію, понад 65 тисяч осіб біженців та місцевих жителів отримали допомога на загальну суму понад 48 мільйонів гривень. Комунальні підприємства міста отримували апарати ШВЛ для новонароджених, спальні комплекти для оснащення укриттів, перетворювачі з подачі води для населення, обладнання для банку одягу, будівельні матеріали для ліквідації наслідків обстрілів. 

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-2

«Сьогодні в залі знаходяться люди з великим серцем, які не байдужі до чужої біди. З 3 жовтня 2023 року наша організація допомагає не тільки мешканцям Покровської громади, а й ще трьох громад. Я щиро дякую їх керівництву за співпрацю та активну участь у роботі організації. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Вам усім велика подяка від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю", – звернулась голова Покровської міськрайонної організації товариства червоного хреста України Людмила Полтавченко.

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-3

Про важливість діяльності покровської організації та допомогу мешканцям, зокрема з моменту повномасштабного вторгнення, зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк:

«Червоний хрест став першим у світі волонтерським рухом з милосердя. Серед багатьох добрих справ Вашого Товариства та наданої допомоги для нашої громади, головним є устаткування для очисних споруд вартістю близько 15 млн гривень, завдяки якому наша та Мирноградська ТГ отримують воду. Дякуємо за працю, яку ви робите для нашої та інших громад.  Слава Україні! Разом до Перемоги». 

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-4

З нагоди 86-ї річниці створення міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України від Покровської МВА Сергій Добряк вручив колективу організації подяку. Також почесні відзнаки отримали місцеві волонтери. 

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-5
Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-6

Слова подяки за співпрацю та допомогу мешканцям в подоланні життєвих труднощів лунали від заступниці голови Удачненської селищної військової адміністрації Вікторії Чернікової, заступниці сільського голови Шахівської громади Валентини Середи та голови Покровської міської організації осіб з інвалідністю Тетяни Четверик.

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-7

«Вітаю Червоний Хрест з днем народження та хочу вручити вітальний лист Людмилі Сергіївні за те, що вона завжди піклується про людей з інвалідністю. Ми працюємо дуже давно і я вам вдячна за ту підтримку, яку ви надаєте. Дякую за турботу всьому колективу!" – подякувала голова товариства людей з інвалідністю Тетяна Четверик.

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-8

За активну участь та співпрацю у роботі з Покровською  міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста почесні грамоти отримали начальник Покровської МВА Сергій Добряк, заступниця очільника громади Наталія Іваньо, а також представники структурних підрозділів Покровської адміністрації. 

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-9

Під час урочистого заходу лунали привітання й на честь Валентини Терехової, яка стояла у витоків становлення організації. 

Свято тих, хто робить добрі справи: у Покровську відзначили волонтерів ПМО Товариства Червоного Хреста України, фото-10

Сьогодні чимало активістів та волонтерів докладають зусиль, щоб підтримати внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та всіх, хто потребує допомоги. 

Ви робите добрі справи, а добро завжди повертається!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...