• Головна
  • Донеччина-Закарпаття: співпрацю між Покровською та Хустською громадами закріплено меморандумом
17:48, 18 квітня

Донеччина-Закарпаття: співпрацю між Покровською та Хустською громадами закріплено меморандумом

Донеччина-Закарпаття: співпрацю між Покровською та Хустською громадами закріплено меморандумом

18 квітня у м.Тячів, що на Закарпатті, відбувся об’єднаний Форум місцевого самоврядування та громадянського суспільства «Згуртовані і спроможні громади – міцний тил і запорука нашої Перемоги», присвячений 10-річчю  реформи децентралізації в Україні.  

Серед учасників Форуму – представники регіональної і центральної влади, парламентарі, керівники провідних експертних громадських організацій Закарпатської області, представники програм і проєктів міжнародної технічної допомоги, науковці УжНУ. Покровську громаду на заході представляв начальник Управління стратегічного планування, зовнішніх зв’язків та комунікацій Покровської МВА Олег Фролов.

Донеччина-Закарпаття: співпрацю між Покровською та Хустською громадами закріплено меморандумом, фото-1

Під час заходу були підбиті підсумки першого десятиріччя децентралізаційної реформи на Закарпатті та намічені плани на майбутнє. 

За словами Олега Фролова, з початку повномасштабного вторгнення Покровська  громада тісно співпрацює з громадами Закарпаття в питаннях розміщення внутрішньо переміщених осіб з Донеччини, зокрема і Покровської громади, та надання їм всебічної допомоги у вирішенні соціально-побутових питань.

Донеччина-Закарпаття: співпрацю між Покровською та Хустською громадами закріплено меморандумом, фото-2

 «У місті Хуст працює один з чотирьох гуманітарних хабів «Єднання» Покровської МВА, на обліку в якому перебуває близько 600 ВПО з Покровського району, Бахмутської та Вугледарської громад Донецької області. До села Нересниця, що у Тячівському районі було релоковано центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя».

Перебуваючи в безпечному середовищі, серед мальовничої природи Закарпаття, наші вихованці продовжують навчання та мають нагоду оздоровитись», – зауважив начальник Управління стратегічного планування, зовнішніх зв’язків та комунікацій Покровської МВА Олег Фролов.

Донеччина-Закарпаття: співпрацю між Покровською та Хустською громадами закріплено меморандумом, фото-3

Зважаючи на важливість і актуальність  консолідації зусиль, спрямованих на вирішення проблемних питань, пов’язаних з  діяльністю гуманітарного хабу «Єднання» у місті Хусті та допомогу ВПО,  а також задля пришвидшення Перемоги та реалізації планів повоєнного відновлення і відбудови країни, під час Форуму між Покровською та Хустською громадами підписано меморандум про взаємодію, співпрацю і партнерство. 

Донеччина-Закарпаття: співпрацю між Покровською та Хустською громадами закріплено меморандумом, фото-4

Сторони домовились про залучення представників обох громад до спільного планування поточної діяльності Гуманітарного хабу «Єднання» у місті Хусті Покровської МВА з урахуванням реальних потенційних можливостей Хустської міської ради: створювати спільні робочі групи задля вирішення проблемних питань проживання і життєдіяльності цільової групи ВПО, якими опікується Гуманітарний хаб «Єднання», залучаючи до їх роботи громадські та благодійні організації Закарпаття; здійснювати узгоджені взаємні візити і поїздки з метою ознайомлення і вивчення досвіду управління розвитком територіальних громад в кризових умовах воєнного стану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...