![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
15:09, 22 квітня
У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності
![У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питан... У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання ініціативної групи щодо формування персонального складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.
![У Покровській громаді триває формування координаційної рад..., фото-1 У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час засідання члени ініціативної групи визначили та затвердили кількісний склад координаційної ради, а також визначили відповідальну особу, форму подачі документів та затвердили перелік документів для включення до складу координаційної ради.
Крім того, було затверджено зміст з оголошення щодо формування персонального складу координаційної ради.
![У Покровській громаді триває формування координаційної рад..., фото-2 У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Сьогодні плідно попрацювала робоча група зі створення координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності. Це новий дорадчий орган, який буде сформовано у Покровській громаді. Раніше у нас функціонувала рада з питань національно-патріотичного виховання. Робота новоствореної ради регламентується Постановою Кабінету міністрів України та має ширше представництво громадських інституцій. Впевнена, що буде якісний, діяльний склад, і ми зможемо ефективно працювати по-новому, але вже з тими фундаментом, який напрацьований у попередні роки», — зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.
![У Покровській громаді триває формування координаційної рад..., фото-3 У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, який створюється з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження українського національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб'єктів відносин у зазначеній сфері на території Покровської громади.
До складу координаційної ради може бути делеговано не більш як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадянського об'єднання ветеранів війни та місцевого медіа. Строк повноважень складу координаційної ради становить 2 роки. Члени координаційної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.
![У Покровській громаді триває формування координаційної рад..., фото-4 У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Основними завданнями координаційної ради є сприяння здійсненню повноважень місцевого органу виконавчої влади у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, співпраця з інститутами громадянського суспільства, які ведуть діяльність у вище зазначеній сфері та висвітлення їх діяльності. А також провадження інформаційно-просвітницької діяльності, удосконалення нормативно-правової бази, визначення шляхів і способів вирішення питань, що виникають під час реалізації державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.
![У Покровській громаді триває формування координаційної рад..., фото-5 У Покровській громаді триває формування координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Сьогодні ми обговорили низку важливих організаційних питань, щоб громадським організаціям та установам був зрозумілий алгоритм включення до складу ради. Під час засідання ми також узгодили строки подання документів – це, згідно із законодавством, 14 днів з дати публікації оголошення. Роботи ще чимало, тож рухаємося далі», — зазначила заступниця начальника управління сім’ї, молоді та спорту Яна Штурхецька.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...