• Головна
  • Спільні ініціативи в вирішенні гуманітарних питань: відбулась зустріч з представниками БО World Central Kitchen
11:08, 23 квітня

Спільні ініціативи в вирішенні гуманітарних питань: відбулась зустріч з представниками БО World Central Kitchen

Спільні ініціативи в вирішенні гуманітарних питань: відбулась зустріч з представниками БО World Central Kitchen

Заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо разом із начальницею управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Покровської РДА   Надією Масло зустрілись із представниками благодійної організації World Central Kitchen та розглянули шляхи співпраці у гуманітарних питаннях. 

Під час обговорення нагальних потреб мешканців Покровського району та пошуку шляхів співпраці в питаннях надання допомоги населенню, сторони розглянули можливість організації гарячих обідів для осіб, які евакуюються із зони ведення бойових дій у безпечні місця, а також забезпечення їх питною водою. 

Спільні ініціативи в вирішенні гуманітарних питань: відбулась зустріч з представниками БО World Central Kitchen, фото-1

Гарячого харчування потребують і відвідувачі територіального центру міста Покровськ, під опікою якого сьогодні перебуває близько 500 осіб. 

Також представники World Central Kitchen запропонували допомогу овочевими наборами, які містять цибулю, картоплю, моркву та капусту та продуктові пакунки. Перш за все набувачами такої допомоги стануть люди з інвалідністю та ті, хто цього особливо потребує.

Обговорили і можливість забезпечення соціально-незахищених верств населення засобами особистої гігієни.

Спільні ініціативи в вирішенні гуманітарних питань: відбулась зустріч з представниками БО World Central Kitchen, фото-2

Своєю чергою, Наталія Іваньо поділилась із благодійниками нагальними потребами, які на сьогодні існують в громаді та окреслила першочергові задачі, які стоять перед керівництвом військової адміністрації. 

«Сьогодні Покровська громада є логістичним, евакуаційним та гуманітарним хабом усього регіону. І це незважаючи на те, що місто знаходиться у 30 кілометрах від лінії вогню. В громаді досить велика кількість представників вразливих груп населення. Зокрема, тільки людей з інвалідністю близько 2500 осіб і їм також потрібна наша увага та допомога. Ми щиро вдячні представникам World Central Kitchen за активну допомогу мешканцям, будинки яких пошкоджено внаслідок обстрілів. Ми неодноразово ставали свідками вашої гуманітарної місії як у більш спокійний час, так і після обстрілів. Дякуємо за те, що вже зроблено, і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю», - наголосила Наталія Іваньо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...