![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
12:02, 23 квітня
Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські... Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 23 квітня, в Україні відзначають День психолога. З метою популяризації знань з постстресового особистісного зростання та підтримання особистісних ресурсів практичних психологів на базі укриття одного з освітніх закладів громади відбулась квест-гра «Ключ від стресу».
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: п..., фото-1 Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цей захід зібрав практичних психологів закладів освіти всієї громади, які безпосередньо працюють за фахом. Загалом у громаді діє 12 практичних психологів, але через певні обставини на захід змогли завітати лише 10 з них.
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: п..., фото-2 Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом гри освітяни шукали ключі, які дозволять знижувати негативні наслідки стресу та підтримувати своє психічне й ментальне здоров'я.
Аби додати до гри елемент змагання, учасники поділилися на дві команди, успіхи яких оцінювали члени журі.
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: п..., фото-3 Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Існує такий жартівливий вислів, що кожному психологу потрібен свій психолог. Але в цьому жарті є частка істини, тому що передусім наші фахівці теж люди, власні ресурси яких не безмежні. І такі зустрічі, коли є можливість поспілкуватися наживо, підтримати один одного, поділитися позитивними емоціями — дійсно наповнюють ресурсом, яким потім можна ділитися та підтримувати всіх учасників освітнього процесу в Покровській громаді. Сподіваємося, що в такій невимушеній атмосфері ми зможемо нагадати основні ключі від стресу, які пропонують нам науковці», — поділилась враженнями психолог КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Покровської міської ради Інна Талаш.
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: п..., фото-4 Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
За словами однієї з учасниць квесту, психолог — це помічник, який допоможе, вислухає, підтримає, а зміст зустрічі залишиться конфіденційним.
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: п..., фото-5 Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Я працюю психологом вже понад 6 років. Для мене ця професія — про емпатію, спілкування з дітьми та дорослими. Це коли є такий зворотний зв'язок між людьми. Це про довіру. Зі сторони може здатися, що це досить легка професія, проте іноді буває дуже важко розговорити людину та встановити контакт. Я люблю спілкуватися з людьми, тому обрала для себе психологію. Працюємо здебільшого в дистанційному форматі, надаємо консультації всебічно, в рамках робочого часу. Ми працюємо для того аби допомогти, і будемо раді, якщо до нас будуть звертатися та ми зможемо підтримати людину», — розповіла психолог закладу освіти селища Лисівка Катерина Іванова.
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: п..., фото-6 Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також покровські фахівці з ментального здоров’я зауважують, що зараз значно збільшилась кількість звернень від батьків у зв'язку зі змінами в поведінці дітей. Зокрема, вони відмічають, що діти перестали спокійно спати та проявляють апатію до навчання. Батьки звертаються до психологів із запитами про те, як підняти настрій своїм дітям та виховати в них психологічну стійкість у домашніх умовах. Ці питання стали найбільш актуальними у зв'язку з війною, і психологи намагаються знайти ефективні шляхи підтримки батьків та дітей у ситуації, що склалась.
![Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: п..., фото-7 Як подолати стрес та підтримати своє ментальне здоров`я: покровські психологи взяли участь у квест-грі, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...