• Головна
  • Засоби гігієни для покровчан та харчові продукти для ВПО: комісія розподілила гуманітарну допомогу
14:42, 23 квітня

Засоби гігієни для покровчан та харчові продукти для ВПО: комісія розподілила гуманітарну допомогу

Засоби гігієни для покровчан та харчові продукти для ВПО: комісія розподілила гуманітарну допомогу

22 квітня за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, яка надійшла до міста від благодійних фондів та громадських організацій.

У Покровській громаді налагоджено механізм отримання допомоги, який курує гуманітарний штаб.

Засоби гігієни для покровчан та харчові продукти для ВПО: комісія розподілила гуманітарну допомогу, фото-1

Усю отриману допомогу розподіляють під час засідання комісії, враховуючи потреби населення та структурних підрозділів Покровської МВА та комунальних підприємств міста. 

Так, на потреби місцевих мешканців лише за останній місяць від громадської організації «Аваліст», благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова», громадської організації «Фонд «Якість Життя» (м. Ужгород), філії Асоціації «Epure дер Вельт» (м.Дніпро) надійшло понад 3000 продуктових наборів, майже 15 тисяч одиниць пляшкової води (ємністю по 5 літрів), а також засоби особистої гігієни. 

Засоби гігієни для покровчан та харчові продукти для ВПО: комісія розподілила гуманітарну допомогу, фото-2

Рішенням комісії отриманий гуманітарний вантаж було розподілено згідно з заявами-запитами, які надійшли від закладів та установ громади: КУ «Покровський координаційний комітет самоорганізації населення», КП «Муніципальна служба правопорядку», КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка», Управління соціального захисту населення міської ради, територіального центру соціального обслуговування міської ради та житлово-комунального відділу міської ради.

Крім того, з метою соціальної підтримки ВПО, які евакуювалися до Хустської територіальної громади (Закарпатська область) з Покровського району, Бахмутської та Вугледарської громад Донецької області, допомогу – продовольчі набори у кількості 200 одиниць буде передано до гуманітарного хабу «Єднання».

Засоби гігієни для покровчан та харчові продукти для ВПО: комісія розподілила гуманітарну допомогу, фото-3

Отримають гуманітарний вантаж і внутрішньопереміщені особи, які знайшли прихисток у м.Кропивницький, де також працює гуманітарний хаб «Єднання» Покровської МВА. Для підтримки ВПО в цьому куточку України комісія затвердила передачу 2800 продуктових наборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...