![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
15:17, 25 квітня
Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників
![Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються... Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників](/dist-assets/images/cap.jpg)
Весна - саме та пора року, коли усі активно наводять лад на власних подвір'ях, упорядковують пам’ятні знаки та місця відпочинку.
![Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади до..., фото-1 Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Аби зробити кожний куточок громади чистим та затишним, до толок долучаються як жителі міста, так і старостинських округів.
Так, минулого тижня, озброївшись рукавичками, мішками, граблями та сікаторами, впорядковували території навколо адміністративних будівель жителі Першотравневого та Піщанського СО разом зі своїми старостами.
![Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади до..., фото-2 Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
За ініціативи ККСН і квартальних вулиць Таврійська, Ольшанського, провулка Калинового, а також мікрорайонів міста, великі прибирання відбулись і в Покровську.
![Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади до..., фото-3 Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади до..., фото-4 Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Місцеві мешканці прибирали території біля будинків, висаджували квіти на клумбах, білили дерева, а також приводили до ладу пам’ятні місця та братські могили.
![Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади до..., фото-5 Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади до..., фото-6 Благоустрій та озеленення: мешканці Покровської громади долучаються до спільних суботників, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дякуємо усім небайдужим мешканцям за громадську свідомість та внесок у спільну справу - благоустрій громади. Пам’ятаймо, що лад у країні починається з ладу у власній оселі та біля неї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...