• Головна
  • У Покровську пройшла зустріч з благодійниками для організації гуманітарної допомоги
16:14, 26 квітня

У Покровську пройшла зустріч з благодійниками для організації гуманітарної допомоги

У Покровську пройшла зустріч з благодійниками для організації гуманітарної допомоги

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своєю заступницею Наталією Іваньо зустрілися з представниками благодійного фонду «Lukraine», серед яких був і його директор Кім Ченбау, щоб обговорити подальшу співпрацю у вирішенні гуманітарних питань.

Особливу увагу було зосереджено на допомозі людям, які евакуюються до більш безпечних регіонів країни та оснащення шелтерів індивідуальними наборами особистої гігієни.

У Покровську пройшла зустріч з благодійниками для організації гуманітарної допомоги, фото-1

Як зауважила Наталія Іваньо, сьогодні існує гостра потреба в гігієнічних засобах. Крім того, потрібен автобус для перевезення осіб з інвалідністю, яких в громаді близько 2500 осіб.

Під час зустрічі керівництво МВА також обговорили з блогодійниками можливість закупівлі нового технічного обладнання для комунальних служб, які працюють як над благоустроєм громади, так і над ліквідацією ворожих обстрілів, буріння свердловин, постачання ємностей та резервуарів для зберігання води.

У Покровську пройшла зустріч з благодійниками для організації гуманітарної допомоги, фото-2

Мова йшла як про забезпечення населення питною водою, так і доступ до технічної води, необхідної для сталої роботи котелень у наступному опалювальному сезоні.

Слід зауважити, що з БФ «Lukraine» Покровська МВА вже співпрацює в питаннях оздоровлення дітей громади. За підтримки благодійників вже тричі була організована подорож місцевих школярів до санаторію в м.Яремче, що на Закарпатті. Протягом місяця діти мали змогу оздоровитися серед мальовничих карпатських гір.

У Покровську пройшла зустріч з благодійниками для організації гуманітарної допомоги, фото-3

Наразі розглядається можливість впровадження проєкту для юних мешканців Покровської громади щодо обміну досвідом та вивчення іноземних мов безпосередньо в Люксембурзі.

У Покровську пройшла зустріч з благодійниками для організації гуманітарної допомоги, фото-4

«Ця зустріч стала важливим кроком у роботі з підтримки громади та вирішенні актуальних проблем, що виникають в умовах збройного конфлікту. Ми вдячні благодійникам за відкритий діалог та за те, що вони ретельно дослухаються до потреб наших мешканців», – зазначив Сергій Добряк наприкінці зустрічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...