• Головна
  • Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади
14:40, 29 квітня

Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади

Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади

Робота над покращенням добробуту мешканців старостинських округів ведеться безперервно.

Тож сьогодні, 29 квітня, під керівництвом начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач відбулася чергова робоча нарада за участі начальників його відділів. Учасники наради розглянули питання, спрямовані на поліпшення якості та умов життя населення.

Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади, фото-1

Однією з головних тем обговорення стало питання можливості отримання гуманітарної допомоги від «Товариства Червоного Хреста України». Після надання загальної інформації по старостинським округам, було озвучено можливість отримати широкий спектр допомоги для мешканців, яка включатиме як харчові продукти, так і гігієнічні набори.

Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади, фото-2

«У нашому прагненні допомогти населенню ми розглядаємо всі можливі джерела підтримки, і співпраця з Червоним хрестом є важливим кроком у цьому напрямку. Ми вдячні благодійникам за допомогу та сподіваємося на продовження співпраці», - зазначила Олена Носач.

Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади, фото-3

Присутні на зустрічі обговорили прибирання пам'ятників до 8 травня. Також підняли питання щодо особливості роботи віддалених місць спеціалістів та надання адміністративних послуг мешканцям старостинських округів.

Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади, фото-4

Болючою темою залишається стан доріг. Тож у старостинських округах продовжуються роботи з відсипання вулиць доменним шлаком за заявками мешканців. Ці роботи виконуються власними силами КП «Багатогалузеве комунальне підприємство». Підсипка в Шевченківському та Першотравневому старостинських округах вже завершена. Наприкінці наради проговорили питання подання заявок на буріння свердловин з технічною водою по старостинським округам.

Буріння свердловин та відсипка доріг: відбулась робоча нарада старост Покровської громади, фото-5

«Робоча нарада пройшла продуктивно, були прийняті важливі рішення, спрямовані на покращення добробуту мешканців старостинських округів. Вдячна всім присутнім за плідну роботу», — підсумувала начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...