![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:44, 29 квітня
Медичні заклади Покровська отримали гуманітарну допомогу
![Медичні заклади Покровська отримали гуманітарну допомогу Медичні заклади Покровська отримали гуманітарну допомогу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Завдяки активній діяльності представників Громадської ради була успішно організована нова доставка гуманітарного вантажу для медичних закладів міста.
Сьогодні було розподілено гуманітарну допомогу у вигляді дезінфекційних засобів, гелів для рук, медичних масок та предметів санітарної гігієни. Ці засоби надійшли до різних закладів громади, серед яких Міський наркологичний диспансер, КНП "Покровська КЛІЛ", а також КУ "Координаційний комітет самоорганізації населення" громади.
![Медичні заклади Покровська отримали гуманітарну допомогу, фото-1 Медичні заклади Покровська отримали гуманітарну допомогу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Важливі питання, такими як забезпечення медичних закладів необхідними матеріалами, легше вирішувати спільно. Зі свого боку ми продовжимо докладати максимальних зусиль, щоб продовжувати гуманітарну діяльність для покращення ситуації в нашій громаді», – підкреслив представник Громадської ради Віктор Поліщук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...