![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
15:10, 30 квітня
Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в селах Троянда та Перше Травня
![Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в селах Тро... Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в селах Троянда та Перше Травня](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фахівці ДСНС поспілкувалися із громадянами щодо роз'яснення правил пожежної безпеки в екосистемах та дій під час сигналу "Повітряна тривога!".
Рятувальники звернули увагу населення на тому, що ні в якому разі не можна кидати недопалки та сірники в суху рослинність, а також спалювати сміття та рослинні залишки. Також інспектори Служби порятунку наголосили, що за спалювання сухої рослинності передбачений штраф за статтею 77-1 КУпАП для громадян від 3060 грн до 6120 грн!
![Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в ..., фото-1 Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в селах Троянда та Перше Травня, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До того ж фахівці ДСНС розповіли мешканцям, що під час сигналу “Повітряна тривога!” ні в якому разі не можна його ігнорувати та потрібно негайно слідувати до найближчого укриття! Якщо ви не встигли добігти до укриття, негайно перейдіть у приміщення без вікон, скористайтеся правилом “двох стін”.
![Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в ..., фото-2 Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в селах Троянда та Перше Травня, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наприкінці заходу інспектори Покровського районного управління вручили співрозмовникам листівки превентивного характеру.
![Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в ..., фото-3 Рятувальники провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу в селах Троянда та Перше Травня, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...