• Головна
  • У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності
13:20, 15 травня

У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності

У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулось засідання ініціативної групи з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Покровській міській раді Покровського району Донецької області.

На виконання постанови кабінету міністрів України від 18 квітня 2023 року №364, було сформовано проєкт персонального складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Покровській міській раді.

У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності, фото-1

Нагадуємо, що 25 квітня на офіційному сайті військової адміністрації та офіційних сторінках в соціальних мережах було розміщено оголошення про формування персонального складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Покровській міській раді.

У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності, фото-2

За цей час до ініціативної групи від підприємств, установ, організацій, місцевих медіа, інститутів, громадянського суспільства, дитячих та молодіжних громадських об'єднань було подано 11 пакетів документів. Під час засідання відбувся розгляд цих документів та їх опрацювання.

У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності, фото-3

«Сьогодні ми дуже плідно попрацювали та сформували координаційну раду. Проголосували окремо за кожну кандидатуру, інформацію про яку зачитували. Зокрема, ми почули, хто ця людина та який внесок вона здійснить у розвиток української ідентичності саме в Покровській громаді. Як голова цієї координаційної ради вважаю, що кандидати є дуже потужними. Зараз ми оприлюднюємо персональний склад цієї ради та протягом 10 днів будемо чекати на зворотній зв’язок - згідно з постановою, що регламентує цей процес. Після цього, якщо не буде заперечень, координаційна рада буде затверджена керівником Покровської МВА Сергієм Добряком. Згодом ми затвердимо положення і розробимо план нашої подальшої роботи», – розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності, фото-4

На засіданні затвердили зміст оголошення про склад Ради для подальшого оприлюднення на офіційному сайті та офіційних сторінках в соціальних мережах Покровської МВА для публічного обговорення.

У Покровську формують персональний склад координаційної ради з питань національної ідентичності, фото-5

Також члени ініціативної групи обрали заступника голови координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Покровській міській раді. Одноголосно на цю посаду було призначено голову ГО «Ініціативна спільнота» Андрія Пузікова.

«До 2014 року ми програли війну за розуми. Зараз маємо наслідки і треба дуже швидко вибудовувати модель подальшої роботи. Ми будемо організовувати заходи, направлені на затвердження української національної ідентичності», – зазначив Андрій Пузіков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...