• Головна
  • Відбувся спільний інформаційно-виховний захід з неповнолітніми правопорушниками Покровської громади
13:41, 15 травня

Відбувся спільний інформаційно-виховний захід з неповнолітніми правопорушниками Покровської громади

Відбувся спільний інформаційно-виховний захід з неповнолітніми правопорушниками Покровської громади

За участю представників відділу пробації в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях по місту Покровську та представників служби у справах дітей Покровської громади відбувся інформаційний захід під назвою "Я – українець!", присвячений формуванню свідомого та поважливого ставлення до соціально-позитивного способу життя, активної громадянської позиції у підоблікових неповнолітніх засуджених.

У сучасних умовах національно-патріотичне виховання молодого покоління набуває особливої актуальності, тому що воно викликане формуванням почуття любові та відданості Батьківщині, національну гордість, служінню своєму народові, розуміння та співпереживання його історії й культури, прагнення утвердження у світі як високорозвиненої, конкурентоздатної нації, суспільства і держави.

Відбувся спільний інформаційно-виховний захід з неповнолітніми правопорушниками Покровської громади , фото-1

Соціально-виховна робота з неповнолітніми, що перебувають у конфлікті з законом, є одним з пріоритетних завдань пробації та служби у справах дітей, на обліку якої сьогодні перебувають 8 мешканців Покровської громади віком від 14 до 18 років.

«Захід ми присвятили до Дня вишиванки, який українці відзначатимуть завтра, 16 травня. З неповнолітніми, які відбувають умовне покарання за скоєння правопорушень, говорили про свідоме ставлення до свого життя, до злочинності, про те, що кожен вчинок, скоєний злочин несе за собою певну відповідальність», – розповіла начальниця служби у справах дітей Оксана Діма.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...