![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:00, 16 травня
Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки
З 2006 року кожний третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Сьогодні цей національний елемент одягу вважається символом української сили та генетичним кодом нації.
Здавна українська вишиванка служила як прикрасою, так і оберегом, а ще й своєрідним документом, за яким можна було визначити, з якого регіону родом власник вишиванки.
Нині вишиванка є символом, який об’єднує українців. Саме тому вона є сучасною зброєю проти ворога та нерозривним зв’язком поколінь.
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-1 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.
В умовах воєнного часу, коли Покровська громада постійно потерпає від ворожих обстрілів, в День вишиванки не йде містом святкова хода з усміхнених людей, одягнених у вишите вбрання, не проводяться ярмарки, концерти та інші масові заходи, на які раніше залюбки збирались місцеві мешканці.
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-4 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Але, аби підкреслити свою ідентичність та українську нескореність, підтримати усіх наших воїнів, які виборюють свободу для України, керівники військової адміністрації та представники структурних підрозділів міської ради долучились до відзначення Дня вишиванки.
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-5 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-6 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні фоном для наших світлин стали зруйновані та пошкоджені будівлі: школи, заклади й житлові будинки мирних покровчан. Покровську болить, але всіх нас об’єднує непохитна віра в перемогу!
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-7 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Бо ми українці, які за будь-яких умов відстоюють свою землю та своє коріння. Бо український характер інакший — він про «не здамся», «буду стояти до кінця», «дух міцніший, ніж тіло», «Україна буде вільна».
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-8 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-9 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наша вишита броня споконвіку пронизана ниткою любові до Батьківщини та свободою.
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-10 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-11 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-11](/dist-assets/images/cap.jpg)
Це наш оберіг та національна зброя, що захищає, як на полі бою, так і повсякчас!
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-12 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-12](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-13 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-13](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-14 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-14](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наша вишиванка – наша Перемога!
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-15 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-15](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровс..., фото-16 Вишита броня та символ нескореності: держслужбовці Покровської громади долучились до відзначення Дня вишиванки, фото-16](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...