![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
13:30, 17 травня
Для юних мешканців Гришинського старостинського округу стартували заняття з хібукі-терапії
![Для юних мешканців Гришинського старостинського округу стартували з... Для юних мешканців Гришинського старостинського округу стартували заняття з хібукі-терапії](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фахівці Покровського міського центру соціальних служб, які пройшли спеціалізоване навчання щодо роботи з терапевтичною іграшкою Хібукі, розпочали цикл занять для дітей у с. Гришине, яким доцільно пройти терапію для підтримки психоемоційного стану. Песик-обіймака лікує дитячі страхи та стабілізує психоемоційний стан.
Участь у заняттях беруть 8 родин села Гришиного, в яких виховуються діти віком від 6 до 13 років.
Як розповіла директорка міського центру соціальних служб Тетяна Кірсанова, на заняттях діти вчаться вправ миттєвої допомоги, дихальних вправ та тілесних практик, покращують свій емоційний стан, опановують важливі вправи соціально-емоційного навчання.
«Впевнено долаємо негаразди разом з песиком Хібукі, який приходить на допомогу дитині. Дякуємо Олені Харчевній, координаторці проєкту Хібукі-терапія в Донецькій області, за підтримку дітей Покровської громади», - зауважила Тетяна Кірсанова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...