• Головна
  • Регулювання кількості безпритульних собак через стерилізацію: у Покровську знову працює «ЗооКонтроль»
09:00, 18 травня

Регулювання кількості безпритульних собак через стерилізацію: у Покровську знову працює «ЗооКонтроль»

Бродячі собаки є проблемою для мешканців Покровська. Вони часто проявляють агресію, створюючи небезпеку для людей. Для регулювання кількості собак, КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» через систему Прозорро провело процедуру закупівлі послуг. У результаті в березні було укладено угоду з громадською організацією «ЗооКонтроль», яка вже має досвід роботи в нашій громаді.

Регулювання кількості безпритульних собак через стерилізацію: у Покровську знову працює «ЗооКонтроль», фото-1

Харківські фахівці з ГО «ЗооКонтроль» розробили та впровадили проєкт регуляції чисельності безпритульних тварин. Вони прибули до Покровська зі своєю пересувною операційною, щоб надати допомогу бездомним собакам. Так, вже 15 травня розпочалася робота з вилову та стерилізації безхатніх тварин.

За словами спеціалістів, проєкт буде здійснюватися у декілька етапів. Після вилову тварин одразу проводиться їх ветеринарний огляд та лікування хворих собак. Далі йде підготовка до вакцинації та стерилізації.

Регулювання кількості безпритульних собак через стерилізацію: у Покровську знову працює «ЗооКонтроль», фото-2

Вже після проведення операції малокровним методом деякий час проводиться відстеження стану прооперованих тварин. Завершальним етапом є чипування та повернення собак до їхнього середовища проживання.

«Ми приїхали стерилізувати та вакцинувати безпритульних собак в місті Покровськ задля того, аби їх кількість не збільшувалася, а також щоб вони були захищені від сказу та стали безпечними для населення. Ми вже не вперше приїжджаємо до міста та проводимо ці процедури. Приблизно один раз на рік», - пояснив кінолог ГО «ЗооКонтроль» Олександр Красюк.

Регулювання кількості безпритульних собак через стерилізацію: у Покровську знову працює «ЗооКонтроль», фото-3

Алік Тумасов, директор КП «БКП», зазначив, що договір був укладений ще у березні. Фахівці працюватимуть у місті до кінця травня, і за цей час планується стерилізувати 150 собак.

Регулювання кількості безпритульних собак через стерилізацію: у Покровську знову працює «ЗооКонтроль», фото-4

«Тварини будуть отримувати належне харчування та перебуватимуть у гарних умовах під постійним наглядом ветеринарів. Після завершення всіх необхідних процедур собаки повернуться до звичних місць проживання. Наше завдання полягає не тільки в зменшенні чисельності безпритульних чотирилапих, але й у забезпеченні їхнього здоров'я та безпеки для мешканців міста. Ми працюємо задля добробуту всієї громади, і цей проєкт є важливим кроком у вирішенні проблеми збільшення кількості безпритульних пухнастих», - додав Алік Тумасов.

За номером 098 124 65 63 покровчани можуть залишити заявку на процедуру стерилізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...