• Головна
  • З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею
12:03, 21 травня

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею

В умовах воєнного стану та з загостренням ситуації на Донеччині, вкрай важливим є питання облаштування укриттів на базі соціально значущих об’єктів.

Відтепер соціально-відповідальний бізнес допомагає убезпечити місцевих медиків та їх пацієнтів.

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею , фото-1

І якщо в основному корпусі Покровської КЛІЛ облаштовують найпростіше укриття, то вже в перинатальному центрі впроваджують більш масштабний проєкт. 

Як розповів генеральний директор Покровської КЛІЛ Юрій Бородін, колись приміщення цокольного поверху Центру готувалось під інфекційне відділення, тож вони вже заплановані, як медичні, і вже набагато легше там організувати площі для діагностики, лікування та надання екстреної допомоги.

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею , фото-2

«На жаль, реалії сьогодення нам диктують умови – соціальні об’єкти, які дуже часто стають ціллю для ворога, а це школи, садочки та лікарні, дуже потребують укриттів. Тому зараз ведеться активне будівництво «Лікарні під землею», укриття, що буде створене на базі перинатального центру. Під час проведення ремонтних робіт ми зіткнулися з багатьма складнощами – логістика, доставка робітників, безпекові питання. Все це, звісно, впливає на терміни. Але ми все одно будемо продовжувати нашу роботу та прокладати шлях до Перемоги», – зауважив генеральний директор ПРАТ «ШУ «Покровське» Валерій Яковенко.

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею , фото-3

Під землею медики планують розмістити 2 операційні, палати реанімації, інтенсивної терапії, рентген, КТ та інше діагностичне обладнання. Облаштувати приміщення таким чином, щоб проводити невідкладні операції та надавати допомогу пацієнтам за будь-яких умов.

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею , фото-4

Крім того, в рамках проєкту буде облаштовано санпропускник, який дозволить управляти потоками пацієнтів залежно від важкості поранень та отриманих травм.

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею , фото-5

«Обсяг робіт великий з боку інженерних рішень. Приміщення потребує очищення повітря, зволоження та кондиціонування. Буде потужна вентиляція, автономне електро- та водопостачання. Важко, але важливо, бо це дозволить надавати допомогу пораненим та можливість лікарям виконувати складні операції», – зазначив представник підрядної організації Максим.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк підкреслив, що облаштування укриттів в реаліях сьогодення – це безпека пацієнтів та медиків.

З палатами та операційними: у Покровську облаштовують лікарню під землею , фото-6

«Ми працюємо над тим, аби всі наші мешканці могли себе убезпечити. Сьогодні це надійні укриття, а після перемоги приміщення будуть використовуватися для нужд лікарні, тож не тільки про безпеку, а й про розвиток», – зазначив Сергій Добряк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...