• Головна
  • БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська
17:00, 22 травня

БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська

БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська

Попри важкі обставини, Покровська громада залишається сильною та згуртованою. Чималу роль в цьому відіграє підтримка благодійників та міжнародних партнерів.

Сьогодні Покровська громада знову оговтується від наслідків збройної агресії армії рф, яка завдала значних пошкоджень житловим будинкам. У відповідь на цю надзвичайну ситуацію благодійний фонд «Янголи Спасіння» оперативно долучився до екстреного відновлення пошкодженого житла, надаючи необхідну допомогу будівельними матеріалами.

БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська, фото-1

В рамках цієї ініціативи БФ «Янголи Спасіння» надав, згідно зі зверненнями від мешканців, 15 будівельних наборів, які містять тарпаулін, листи OSB, цвяхи, дошки, рейки, саморізи, монтажну піну та плівку. Крім того, фонд додатково забезпечив постраждалих 40 листами OSB, плівкою та тарпауліном.

БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська, фото-2
БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська, фото-3

Ця допомога стала можливою завдяки спільній ініціативі БФ «Янголи Спасіння» та Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Співпраця з міжнародними організаціями дозволяє забезпечити оперативне реагування на кризові ситуації та надавати життєво необхідну підтримку постраждалим громадам.

БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська, фото-4Марина Ухова, керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення, висловила щиру подяку благодійникам за надану допомогу.

БФ «Янголи Спасіння» прийшов на допомогу постраждалим від чергового обстрілу Покровська, фото-5

«Ми дуже вдячні благодійному фонду «Янголи Спасіння» та Агентству ООН у справах біженців за їхню оперативну допомогу. Завдяки вашій підтримці ми маємо сили протистояти нелюдській агресії ворога та можемо швидко відновити житло наших мешканців. У цей складний час кожен внесок є надзвичайно важливим, і ми вдячні за вашу небайдужість та готовність допомогти», – підкреслила керівниця ККСН Покровської ТГ Марина Ухова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...