• Головна
  • Керівники Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП обговорили шляхи подальшої взаємодії
09:41, 23 травня

Керівники Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП обговорили шляхи подальшої взаємодії

Керівники Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП обговорили шляхи подальшої взаємодії

Під головуванням начальника Покровського РТЦК та СП Ігоря Валяева та за участі заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо, а також представників юридичної служби та Управління соціального захисту населення відбулася робоча нарада.

16 травня 2024 року Кабінет Міністрів України відповідно до частини п'ятої Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» прийнявПостанову№560 «Про затвердження призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період».

Керівники Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП обговорили шляхи подальшої взаємодії, фото-1

Під час наради присутні обговорили механізм реалізації повноважень та взаємодію між Покровської військовою адміністрацією та посадовими особами Покровського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Особливу увагу соціальна служба громади приділила військовозобов'язаним громадянам Покровської громади, які здійснюють догляд за особами, зазначеними уст.23 ЗУ«Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», та які не мають права на призначення  компенсації на догляд за такими особами. Також, учасники наради визначили спільний алгоритм дій та необхідність створення для цього відповідної комісії. 

Керівники Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП обговорили шляхи подальшої взаємодії, фото-2

Крім того, під час зустрічі обговорили взаємодію у питаннях надання матеріальної допомоги мешканцям Покровської громади-військовослужбовцям у разі отримання поранення під час
виконання бойового завдання та військовослужбовцям, яких призвано на військову службу під час мобілізації або прийнято на військову службу за контрактом.

Керівники Покровської МВА та Покровського РТЦК та СП обговорили шляхи подальшої взаємодії, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...