• Спортсмени з Покровська вибороли 8 медалей на чемпіонаті Європи з комбат Дзю-Дзюцу
11:05, 24 травня

16-20 травня в місті Малґрат-да-Мар (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з комбат Дзю-Дзюцу, що зібрав понад 470 учасників із 17 країн.

Спортсмени визначали кращих у трьох розділах – граунд-контакт (боротьба з колін), клоуз-контакт (боротьба в стійці, дозволені удари колінами в корпус, кидки, больові та задушливі прийоми) і фул-контакт (дозволені удари руками, ногами в стійці і партері, удари колінами, больові, задушливі прийоми).

Збірна Україна за підсумками змагань підтвердила звання найсильнішої в Європі, вигравши командні заліки серед дорослих, юніорів і юнаків.

Донецьку область у складі української команди гідно представили три вихованці спортивного клубу «Барс» Покровської міської громади під керівництвом тренера Артема Пятихатки.

За результатами особистого заліку змагань серед дорослих Анастасія Артюх здобула «золото» у розділах граунд-контакт і клоз-контакт, а також «срібло» у фул-контакті.

Гліб Леус серед юніорів став переможцем у фул-контакті та бронзовим призером у клоз-контакті та граунд-контакті.

Богдан Пахомов відзначився в юніорській віковій категорії срібними нагородами у фул-контакті та клоз-контакті.