• Головна
  • У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів
11:11, 28 травня

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів

Вчора, 27 травня, під головуванням начальника відділу освіти Любові Воротинцевої відбулося громадське обговорення проєкту розпорядження Покровської міської військової адміністрації щодо зміни назви та перепрофілювати (зміни типу) Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 на Шевченківську гімназію зі структурним підрозділом початкової школи, скорочена назва Шевченківська гімназія.

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів, фото-1

До участі в обговоренні доєднались начальник відділу управління Шевченківським старостинським округом Микола Ніколаєв, а також педагоги, представники батьківського комітету та здобувачі освіти Шевченківського закладу освіти. Безпосередньо на заході також була присутня директорка Шевченківського закладу освіти Ніколаєва Неля.

За словами керівниці школи, яка працює в ній вже 44 роки, а очолює – 7 років, зараз в навчальному закладі здобувають освіту 158 учнів.

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів, фото-2

«Колись їх було набагато більше, але, як відомо, демографічна ситуація погіршується, кількість дітей зменшується. Протягом останніх двох років ми не набираємо 10 клас. А минулого року випустили останній 11 клас, це було 12 учнів. Дев'ятикласники після випускного йдуть в різні заклади освіти, зокрема в шкоду №9, профільний ліцей та інші. Ми вже два роки були готові до перепрофілювання. Для нас це не новина, зараз ми лише підсумували все. І колектив педагогів, і батьківський комітет, і самі учні — всі ми згодні з цим рішенням», — зазначила директорка Шевченківського закладу освіти Ніколаєва Неля.

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів, фото-3

Згідно з рішенням Покровської міської ради ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради визначена опорною школою у місті. Для учнів 10-11 (12) класів Шевченківського закладу освіти, який перепрофілюються в гімназію, заплановано підвезення до опорної школи №9. В умовах воєнного часу навчання відбуватиметься у дистанційному форматі.

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів, фото-4

«В школі №9 в учнів буде набагато більше можливостей, зокрема обрати бажаний профіль для себе. В нас багато талановитих та здібних дітей, які зможуть проявити себе навчаючись в цьому закладі», — додала директорка.

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів, фото-5

У зв?язку з недостатньою кількістю учнівської молоді та на підставі відповідних законодавчих актів, які регулюють питання профільної освіти в закладах освіти України, було прийнято рішення про перепрофілювання Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 на Шевченківську гімназію зі структурним підрозділом початкової школи (скорочена назва – Шевченківська гімназія).

У Покровській громаді триває процес перепрофілювання навчальних закладів, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...