• Головна
  • Підготовка до опалювального сезону: у Покровську триває заміна та ремонт запірної арматури
09:00, 12 червня

Підготовка до опалювального сезону: у Покровську триває заміна та ремонт запірної арматури

Підготовка до опалювального сезону: у Покровську триває заміна та ремонт запірної арматури

Регулярне технічне обслуговування та заміна зношених елементів систем водопостачання критично важливі для забезпечення стабільного та безперебійного постачання води до осель мешканців Покровська.

Так, у рамках підготовки об’єктів до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років КП «Покровськводоканал» активно проводить ремонтні роботи та встановлення нової запірної арматури.

Підготовка до опалювального сезону: у Покровську триває заміна та ремонт запірної арматури, фото-1

За словами фахівців, запірна арматура є важливою складовою систем водопостачання, яка забезпечує ефективну роботу та безпечність водопровідних мереж. Її головною функцією є зупинка або регулювання потоку, що дозволяє виконувати ремонтні роботи, маніпулювати системою або запобігати аварійним ситуаціям.

Підготовка до опалювального сезону: у Покровську триває заміна та ремонт запірної арматури, фото-2

«З квітня 2024 року фахівцями КП «Покровськводоканал» вже замінено та відремонтовано 13 одиниць запірної арматури на водопровідних мережах та 2 одиниці на каналізаційних. Також, заплановано відремонтувати та замінити ще 16 одиниць запірної арматури», – розповів в.о. директора КП «Покровськводоканал» Максим Вакуленко.

Підготовка до опалювального сезону: у Покровську триває заміна та ремонт запірної арматури, фото-3

Наразі роботи тривають на вул. Тополина та вул. Володимира Вернадського, в районі Динасового заводу. Заміна запірної арматури на водопровідному колодязі забезпечить стабільне водопостачання мешканцям району та підвищить надійність мережі під час майбутнього опалювального сезону.

Підготовка до опалювального сезону: у Покровську триває заміна та ремонт запірної арматури, фото-4

Роботи триватимуть і надалі, адже безпека та якість водопостачання є пріоритетними завданнями для комунальної служби. КП «Покровськводоканал» продовжує працювати над підвищенням ефективності та надійності водопровідної системи, забезпечуючи якісне обслуговування та комфортні умови для всіх мешканців громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...