• Головна
  • Екологічна ініціатива у Покровській громаді: створення ландшафтного заповідника «Шевченківський степ»
11:00, 13 червня

Екологічна ініціатива у Покровській громаді: створення ландшафтного заповідника «Шевченківський степ»

Екологічна ініціатива у Покровській громаді: створення ландшафтного заповідника «Шевченківський степ»

Збереження природних ресурсів та відновлення екосистеми Покровської громади є важливим аспектом діяльності місцевої влади. Покровська МВА також активно працює над підвищенням екологічної свідомості населення та сприяє майбутньому розвитку екотуризму в регіоні. 

Завідувачка сектору екології, клімату та енергоощадження Покровської міської військової адміністрації Софія Афанасьєва поділилася результатами роботи свого відділу, висвітливши важливі екологічні проєкти, які реалізуються в громаді. 

Одним зі значних досягнень стало погодження клопотання Департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації щодо створення у Покровській громаді ландшафтного заповідника місцевого типу «Шевченківський степ». Заповідник планують розташувати за межами селища Шевченка. Він охоплюватиме близько 59 гектарів земельної ділянки. 

Екологічна ініціатива у Покровській громаді: створення ландшафтного заповідника «Шевченківський степ», фото-1

«Зараз департаментом екології та навколишнього середовища розробляється положення про цей заповідник. Потім будуть здійснені заходи щодо виготовлення землевпорядної документації. У нас буде природно охоронний об?єкт для відпочинку та екотуризму, де відновлюватиметься степ до свого первинного стану. Населення громади зможе відвідувати цю зону відпочинку», – розповідає Софія Афанасьєва. 

Цей проєкт має велике екологічне значення, адже відновлення природних ландшафтів та збереження біорізноманіття є важливими кроками у збереженні навколишнього середовища. Робота над створенням заповідника почалася ще до війни, і на цій території вже були знайдені рідкісні червонокнижні рослини.

Екологічна ініціатива у Покровській громаді: створення ландшафтного заповідника «Шевченківський степ», фото-2

«Ця робота є дуже довготривалою і вимагає значних зусиль, але ми впевнені, що наші старання будуть винагороджені. Заповідник стане не лише місцем збереження природи, але й зоною відпочинку та екологічної просвіти для мешканців громади», – підкреслює Софія Афанасьєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...