• Головна
  • Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "Право на захист"
12:00, 13 червня

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "Право на захист"

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "Право на ...

У Покровській громаді особливу увагу приділяють заходам, що спрямовані на підвищення обізнаності про гендерно зумовлене насильство та запобігання цьому явищу, забезпечуючи захист і підтримку найбільш вразливих категорій населення.  

Днями громадська організація «Право на захист» провела тренінг для фахівців Покровського міського центру соціальних служб Донецької області на тему «Гендерно зумовлене насильство: як попередити та реагувати. Практикум для надавачів психосоціальних послуг».

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "..., фото-1

Метою цього заходу стало підвищення рівня обізнаності учасників про запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству, а також створення або підсилення системи раннього виявлення та уникнення таких випадків.  

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "..., фото-2

На початку заходу учасникам було представлено основні поняття гендерно зумовленого і домашнього насильства. Наступна сесія була присвячена міфам та стереотипам щодо гендерних ролей і домашнього насильства, а також групам ризику. Учасники дізналися про важливість протидії та запобігання таким формам насильства.  

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "..., фото-3

Крім того, фахівці розповіли про різні види та ознаки насильства, а також про його наслідки. Учасники обговорили основні принципи надання підтримки та соціально-психологічної допомоги постраждалим, моделі психологічної допомоги, а також законодавство України та міжнародне право у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому і домашньому насильству.  

«Наше завдання – не лише реагувати на випадки насильства, але й активно працювати на випередження. Цей тренінг дав нашим спеціалістам нові знання та інструменти, які допоможуть ефективніше підтримувати постраждалих та запобігати насильству у нашій громаді», – зазначила директорка міського центру соціальних служб Тетяна Кірсанова.

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "..., фото-4

Важливим аспектом тренінгу було також обговорення співпраці з іншими інституціями у громаді для комплексної підтримки постраждалих.  

Підвищення обізнаності щодо гендерно зумовленого насильства: у Покровську фахівці центру соціальних служб взяли участь у тренінгу від ГО "..., фото-5

Усі учасники заходу отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь і нові знання у цій важливій сфері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...