• Головна
  • Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів
09:37, 18 червня

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів

Попри те, що школи Покровської громади вже другий рік працюють у дистанційному форматі, здобутки обдарованих дітей дають привід для гордості.

Цьогоріч у міському етапі предметних олімпіад 265 учнів посіли 1-3 місця. З них 119 учнів стали учасниками обласного етапу, а 59 – отримали призові сходинки.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-1

На всеукраїнський етап були запрошені вісім школярів і двоє вибороли перемоги — це учні загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 9 Захар Талаш та Аліса Кузьменко.

«Ми розробили спеціальну програму для підготовки дітей до олімпіад та написання наукових робіт. Як ми бачимо, результат не змусив довго на себе чекати. Пишаємося нашими учнями», – зазначила директор ЗОШ № 9 Валентина Рудик.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-2

За результатами участі в предметних олімпіадах та конкурсах, які до них прирівнюються, цьогоріч виділяють найуспішніші заклади освіти громади.

«Посилюють свою роботу заклади освіти сільської місцевості. Зокрема, цього року були переможці від Лисівського та Гришинського закладів середньої освіти. Ці діти навіть брали участь в обласних олімпіадах. Схожа картина і серед міських шкіл – попереду Родинська ЗОШ №8, ЗОШ №9, НВК №1. Лідерами наразі є ліцей №1 та ЗОШ №9», – розповіла начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-3

Крім того, 2023-2024 навчальний рік видався дуже врожайним для НВК №1. Зокрема, 33 дитини взяли участь в обласному етапі учнівських олімпіад, а троє – у всеукраїнському. Керівниця закладу зазначає, що учнівська праця дуже важка, а розкритися повною мірою обдарованим дітям допомагають вчителі.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-4

«Серед наших обдарованих учнів – Софія Манько, яка посіла друге місце в конкурсі-захисті робіт Малої академії наук, та Софія Король, яка посіла перше місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Григоровича Шевченка. Також Микита Мамчур був на четвертому етапі всеукраїнської олімпіади з інформатики», – розповіла директор НВК №1 Ірина Зінич.

Від Родинської загальноосвітньої школи № 8 участь у міському етапі олімпіад брали 46 учнів. Тринадцять з них посіли призові місця.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-5

Діти, які зайняли високі сходинки на учнівських олімпіадах, зізнаються, що перемоги далися нелегко – часті відключення електроенергії, перебої зі зв'язком, купа нових додатків – але попри усе вони змогли максимально розкритися.

Вчителі, вихованці яких показали високий рівень знань на олімпіадах, розвінчують міф, що працювати з обдарованими дітьми нелегко. Звичайно, така робота потребує багато часу та зусиль, але і результат можна побачити майже відразу. Такі учні швидко досягають високого рівня в навчанні і дуже мотивовані.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-6

Керівниця відділу освіту Любов Воротинцева сподівається, що ані діти, ані їхні наставники не зупиняться на досягнутому і будуть розвиватися далі.

«Ми дуже пишаємося нашими здобувачами освіти, які мають такі досягнення. Ми підтримуємо педагогів, які вкладають свою працю в підготовку наших учнів. У нас працює програма мотивації – відділ освіти має квоту на 30 стипендій щомісячно, і всі ці 30 квот зайняті саме переможцями олімпіад», – розповідає Любов Воротинцева.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-7

Освітяни зізнаються, що мріють аби діти нашої громади якомога скоріше повернулись за парти, адже бачити сум в їх очах від усього, що відбувається, дуже боляче.

Освіта під час війни: покровські освітяни підбили підсумки здобутків учнів, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...