• Головна
  • Міноборони: Військово-обліковий документ вже доступний у застосунку «Резерв+»
10:06, 18 червня

Міноборони: Військово-обліковий документ вже доступний у застосунку «Резерв+»

Міноборони: Військово-обліковий документ вже доступний у застосунку «Резерв+»

У застосунку Резерв+ сьогодні, 18 червня, з'явився QR-код. Це означає, що електронний військово-обліковий документ отримав таку ж юридичну силу, як і паперовий.

Про це повідомляє 06239 з посиланням на Facebook-сторінку заступниці міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерини Черногоренко та дані застосунку "Резерв+".

"Електронний військово-обліковий документ вже доступний в Резерв+. Цифровізація невідворотня", - зазначила чиновниця.

В оновленнях, яке зокрема доступне у App Store йдеться, що відтепер військовозобов'язані громадяни можуть не носити із собою паперовий військовий квиток. Також тепер у Резерв+ доступна функція "Виправити дані онлайн" для двох випадків:

  • Якщо військовослужбовець досі перебуває на обліку - для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі "Оберіг".
  • Якщо дані не знайдено - для усіх військовозобов'язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.

Громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру "Оберіг" для виправлення даних. Інформацію актуалізують дистанційно.

Важливо. Щоб скористатися всіма новими можливостями, необхідно оновити застосунок.

Що відомо про QR-код у Резерв+

Зазначимо, що поява QR-коду в застосунку "Резерв+" автоматично скасує потребу носити із собою паперові військово-облікові документи. Про це раніше заявляли в Міністерстві оборони України.

"Потрібно буде переуточнити свою інформацію з "Оберега", отримати його вже з QR-кодом і безпосередньо розраховувати на те, що це буде абсолютно рівноцінний електронний військово-обліковий документ. Більше не потрібно буде з собою носити папірці", - розповіла раніше заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

В Міноборони також повідомляли, що зчитувати QR-код будуть через застосунок, жодне додаткове обладнання для цього не знадобиться. Завдяки скануванню цього коду представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобов'язаного, призовника або резервіста.

До того ж раніше Кабінет міністрів ухвалив постанову про електронний військовий документ, тож він буде визнаватися всіма органами влади, в тому числі Державною прикордонною службою. Зокрема ДПСУ був направлений лист, що можна буде без закупівлі додаткових рідерів просканувати Резерв+ і отримати дані, що цей військово-обліковий документ достовірний, легальний і людина може перетинати кордон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...