• Головна
  • У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону
12:07, 20 червня

У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону

У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону

Ефективна підготовка до опалювального сезону - запорука безаварійності теплопостачання в осінньо-зимовий період. Зараз активно проводяться роботи з підготовки сталого проходження зимового періоду в різних котельнях міста Покровськ. Ці роботи є частиною графіку планових попереджувальних ремонтів. Також подібні роботи виконуються у котельнях міста Родинське та селища Шевченко.

У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону, фото-1

За словами в.о. головного інженера КП «Покровськтепломережа» Руслана Гореліка, також бригадою підприємства виконуються роботи з заміни трубопроводів теплопостачання у мікрорайоні Шахтарський. 

У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону, фото-2

«Трубопроводи діаметром 108 мм будуть замінені на ділянці протяжністю близько 156 метрів. Це планові роботи, які не проводилися протягом останніх десяти років, що призводило до частих проривів та необхідності тимчасових ремонтів. Наразі виконується заміна великої ділянки тепломережі, зокрема монтаж нових трубопроводів, заміна плит перекриття та планування ґрунту. Роботи будуть завершені протягом тижня», – повідомив в.о. головного інженера КП «Покровськтепломережа» Руслан Горелік.

У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону, фото-3
У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону, фото-4

Бригада КП «Покровськтепломережа» працює з сьомої години ранку, виконуючи необхідні завдання для забезпечення безперебійного теплопостачання. Попри те, що підприємству бракує кадрів, роботи проводяться інтенсивно.

У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону, фото-5

«Активно готуємося до опалювального сезону, бригади працюють, але кадрів не вистачає. Запрошуємо стати частиною трудового колективу КП «Покровськтепломережа». Завдяки злагодженій роботі та відповідальності команди підприємства, мешканці Покровська можуть бути впевнені в надійному теплопостачанні своїх домівок у майбутній зимовий період», – зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

У Покровську активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...