
16:08, 20 червня 2024 р.
За матеріалами СБУ в Україні заборонили політичну партію "Наш край"

Восьмий апеляційний адмінсуд завдяки зібраним матеріалам Служби безпеки задовольнив позов Мін’юсту про заборону політичної партії «Наш край».
Окремі екскерівники та функціонери цієї політсили причетні до проведення підривної діяльності проти України. Зокрема вони поширювали антиукраїнську пропаганду, закликали до насильницького повалення конституційного ладу, а деякі перейшли на бік ворога.
За матеріалами справи, до співпраці з рф причетні десятки представників регіональних осередків «Нашого краю». Більшість з них перебуває на тимчасово окупованих регіонах України та співпрацюють з окупантами.
Наразі тривають комплексні заходи для притягнення кожного з них до відповідальності за злочини проти України.
Майно, кошти та інші активи політичної партії передадуть у власність держави.
З початку повномасштабного вторгнення рф за матеріалами СБУ в Україні заборонено 19 проросійських політичних партій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мʼяке очищення шкіри: як працює найкраща ензимна пудра і що варто знати перед вибором
Новини компаній
13:00
24 грудня
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня