• Головна
  • Медики Покровська продовжують надавати допомогу постраждалим
13:00, 25 червня

Медики Покровська продовжують надавати допомогу постраждалим

Ситуація у Покровську залишається складною, проте завдяки злагодженій роботі медичних працівників та підтримці з боку гуманітарних місій, постраждалі отримують необхідну допомогу. 

Так, внаслідок вчорашнього обстрілу Покровська до КНП «Покровська КЛІЛ» було направлено 45 поранених. Цей інцидент став одним з найбільш масштабних за останній час. Медичні та рятувальні служби міста працюють у посиленому режимі, надаючи необхідну допомогу всім постраждалим.

Пацієнти у важкому стані були розміщені у хірургічному відділенні, де на сьогодні залишається 12 осіб. Окрім цього, один пацієнт перебуває у відділенні щелепно-лицьової хірургії, а ще один — у неврологічному відділенні. Медичний персонал робить усе можливе, щоб стабілізувати стан постраждалих та надати їм необхідне лікування.

За словами медичного директора зі стаціонарної роботи КНП «Покровська КЛІЛ» Вікторії Переяслової, після обстрілу готелю «Дружба», це наймасовіший обстріл за кількістю постраждалих.

«Одна жінка в хірургічному відділенні знаходиться в дуже важкому стані. Інші пацієнти більш стабільні. Також троє пацієнтів були направлені до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Важкість стану різна, але всі вони потребували спеціалізованого лікування. І одна дитина була переведена до дитячої обласної лікарні. Як нам відомо — її вже прооперували», — зазначила Вікторія Переяслова.

На сьогодні медичний заклад було забезпечено необхідними ресурсами для надання допомоги постраждалим. Втім, гуманітарні місії вже почали звертатися з пропозиціями про допомогу у поповненні запасів медикаментів та інших необхідних матеріалів. Завдяки цьому лікарня зможе підтримувати високий рівень медичної допомоги в майбутньому.

Лікарі КНП «Покровська КЛІЛ» висловлюють велику подяку Покровській міській лікарні за допомогу у прийманні та лікуванні поранених. Особливу вдячність було висловлено організації «Лікарі без кордонів», яка активно долучилася до приймання поранених та забезпечення їх транспортування до інших медичних закладів. Ця синергія значно покращила можливості медиків у реагуванні на надзвичайну ситуацію.

Медичні служби міста продовжують працювати у посиленому режимі, роблячи усе можливе для збереження життя та здоров’я мешканців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...