• Головна
  • Захист прав дітей під час війни: у Покровську комісія продовжує роботу
10:49, 4 липня

Захист прав дітей під час війни: у Покровську комісія продовжує роботу

Захист прав дітей під час війни: у Покровську комісія продовжує роботу

Військова агресія Росії змушує нас з подвійною силою дбати про захист прав дітей, адже вони є найуразливішою категорією населення в цей складний час. Покровська міська військова адміністрація не полишає зусиль, щоб жодна дитина не залишилася без уваги та підтримки.

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо.

Члени комісії ретельно вивчили низку важливих питань, що стосуються різних аспектів захисту дітей в умовах війни:

- Призначення опіки над малолітніми дітьми. Це питання вирішується лише в інтересах дітей, аби вони мали належний догляд та підтримку.
- Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій. Цей статус надає дітям право на соціальний та психологічний захист, медичну допомогу та інші пільги.
- Вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти. Такі правочини здійснюються з урахуванням усіх норм чинного законодавства та виключно в інтересах дітей.

 "Захист прав та інтересів дітей – наш головний пріоритет, особливо в умовах війни. Ми співпрацюємо з усіма службами та відомствами, щоб кожна дитина отримала необхідну допомогу та підтримку", – підкреслила Наталія Іваньо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...