
16:02, 8 серпня 2024 р.
Діти в шоломах і бронежилетах: як відбувається евакуація з прифронтової Донеччини
З зони активних бойових дій у Торецькій громаді та Покровському районі рятувальники з початку тижня евакуювали 44 жителя, зокрема 11 дітей та 11 маломобільних осіб.
Про це Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила у Фейсбуці.
“В евакуаційних операціях з 28 населених пунктів задіяні евакуаційні групи "Фенікс", співробітники ДСНС, "Білі янголи", представники військових адміністрацій та Національної поліції”, - ідеться у повідомленні.
Дітей евакуюють виключно на броньованих транспортних засобах, забезпечених шоломами та бронежилетами. Евакуація проводиться за згодою та у супроводі батьків або законних представників.
З початку тижня рятувальники евакуаційної групи “Фенікс” та співробітники ДСНС України евакуювали з зони активних бойових дій 44 жителів Покровського району та Торецької громади, з них 11 дітей та 11 маломобільних осіб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня
Чоловіче здоров’я, задоволення та сучасні іграшки
Новини компаній
16:30
14 вересня