
12:16, 8 лютого
«Під загрозою була дорога Покровськ-Дніпро» — ЗСУ зупинили наступ одразу трьох російських бригад

На Покровському напрямку Сили оборони зупинили атаку одразу трьох російських бригад в районі Котлиного.
Відео операції було опубліковано 425-м окремим штурмовим полком «СКАЛА» на його сторінці у Facebook у п’ятницю, 7 лютого.
«СКАЛА зупиняє окупантів під Котлине. На цей населений пункт на Покровському напрямку вели наступ одразу три російські бригади. У разі їхнього успіху під загрозою опинялася дорога Покровськ-Дніпро», — розповіли українські захисники.
Проте «у найкритичніший момент в бій вступив полк СКАЛА».
“Протягом кількох діб наші штурмові групи за підтримки БПЛА та важкої техніки вибивали ворога з Котлиного. Бій тривав день і ніч. Зрештою — наші хлопці не дали окупантам закріпитися та розвивати наступ у напрямку дороги Покровськ-Дніпро.
А ось, як все це відбувалося, дивіться у відео.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня
Чоловіче здоров’я, задоволення та сучасні іграшки
Новини компаній
16:30
14 вересня