Свободовцы не поддержали Народную раду и призывают красноармейчан жить согласно Конституции

 Зампредседателя Донецкой областной организации ВО «Свобода» Игорь Сабадаха сообщает, что ВО «Свобода» не поддерживает Народную раду и призывает жителей города действовать согласно Конституции. Оценку деятельности чиновникам всех уровней должны дать органы МВД и прокуатуры.

Приводим текст обращения к жителям Красноармейска:

«Шановні громадяни міста Красноармійськ, земляки! Сьогодні в України діє нова легітимна влада, діє Конституція України 2004 року, за якою наша країна є парламентсько-президентською республікою, вибудовується вертикаль управління державою. Покладено початок докорінному зміненню України на проєвропейську правову державу, де права і свободи громадянина мають найвищий пріоритет. Однак процес перебудови держави ніколи не буває швидким і легким, і на цьому шляху завжди зустрічаються люди, які бажають використати ситуацію виключно на свою користь, а не на корись громади і держави в цілому.

Хочу підкреслити, що сьогодні влада зацікавлена в стабільності і єдності нашої держави і будь які заклики до силового протистояння, або захоплення владних повноважень є провокацією і будуть отримувати належну реакцію з боку влади і громадськості. Оцінку діяльності посадовцям всіх рівнів нададуть органі Прокуратури і МВС, які, після зміни керівництва, вже почали активно займатися виявленням корупційних схем, в першу чергу в бюджетній сфері, і притягненням винних до відповідальності.

Окремо хочу наголосити, що провокативні чутки про приїзд до нашого міста автобусів з так званими «бандерівцями», які ніби то бажають щось захопити, є повною нісенітницею і брехнею, а ті, хто розповсюджує такі чутки є провокаторами. Ніхто не збирається здійснювати силове захоплення органів місцевого самоврядування.

Місцеву владу в Красноармійську обирала громада міста і тільки громада міста буде вирішувати, хто буде представляти її інтереси і керуватиме містом. Найближчим часом в Красноармійську мають відбутися вибори місцевого голови, де жителі міста шляхом вільного волевиявлення оберуть найбільш гідну та достойну кандидатуру.

Тож звертаюся до вас, шановні земляки, не піддавайтесь на провокації і не вірте пліткам. Ми з вами маємо докласти всіх зусиль, щоб зберегти спокій і стабільність в місті. Окремо звертаюсь до керівництва Прокуратури, МВС і СБУ Красноармійська з проханням посилити роботу щодо виявлення і унеможливлення провокацій в місті.

З повагою,  голова Красноармійської міської організації,  заступник голови Донецької облорганізації ВО «СВОБОДА» Ігор Сабадаха».

Свобода Сабадаха
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25