Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Український лідер з виробництва труб із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання. Компанія "Інсталпласт-ХВ" використовує лише якісне обладнання західних фірм Krah, Krauss Maffei, Cincinnati та Weber. Окрім того весь виробничий процес контролюється комп’ютеризованою системою управління, що зумовлює значний рівень підвищення  виробництва.

Підприємство "Інсталпласт-ХВ" виготовляє труби напірні з розтрубом для водопровідних мереж,  труби напірні з подовженим розтрубом, призначені для водопровідних мереж на території гірничих розробок, фасонні частини напірні для водопровідних мереж. Компанія "Інсталпласт-ХВ" виготовляє труби і сегментні фасонні частини для газопровідних мереж, для будівництва водопровідних мереж, каналізаційних мереж, а також для транспортування агресивних рідин. Сировиною для виробництва газових труб є поліетилен високої щільності. Труби із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами, а також фасонні частини для внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем та мереж.

Продукція "Інсталпласт-ХВ" високо цінується серед споживачів та партнерів компанії, завдяки своїй якості, надійності та високому рівню беззаперечної гарантії.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25