21:52, 17 апреля 2015 г.

Вишиванка

У кожного народу є своє національне вбрання. Але тільки Україна може похвалитися своїм шикарним надбанням, що нізащо не знайдеться в інших країнах світу - вишиванкою. Вишиванка - це не лише яскрава барвиста сорочка, це величний символ спадщини нашої рідної землі. Це щире нагадування про те, хто ти є насправді. Про землю, де ти живеш та повітря, яким ти дихаєш. Це нагадування про те, що ти українець.

Наші лани, ліси, гори та річки, склад української душі, наша сила та натхнення - усе це втілено в геометричному орнаменті, усе це відтворено унікальною технікою візерунків. Носити вишиванку - це носити національне святе вбрання, що символізує духовні багатства народу, вічну його мудрість та несе в собі нерозривний, єдиний зв’язок поколінь. Це вбрання, яке ніколи не втратить зв’язок із своїм минулим.

Мабуть кожному хотілось би мати у своєму гардеробі таку річ, що без зайвих слів поєднувала б душу із рідною країною. Ми допоможемо Вам визначитися з місцем, де купити вишиванку в Києві. На нашому сайті Ви знайдете традиційний український одяг, що припаде Вам до смаку, будьте впевнені. Модний зараз одяг має не лише патріотичну сутність, а й несе і немалий сакральний зміст.

Здавна вишиванки оберігали тих, хто носив ці сорочки, від усіляких хвороб та від недобрих очей. Кожен узор на тканині мав своє неповторне значення, свій сенс. Це свого роду сильний захист, що дарували як сімейний або любовний оберіг. Зараз ми продовжуємо цю чудову традицію.

Приєднуйтесь! Ви можете вдягнути вишиванку на будь яку зустріч або вечірку, цей предмет гардеробу, що поєднує у собі різні етнічні елементи українського вбрання. Отож, коли Ви роздумуєте: Де обрати цей символ народної спадщини, ми пропонуємо звернути увагу саме на магазин Еtnodim. Наблизьтесь до багатовікової мудрості, що виражена через мистецтво.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...