Общественный деятель Красноармейска Светлана Гавриленко поделилась впечатлениями об установке памятника Тарасу Шевченко в селе Лысовка

«Село Лисiвка! Враження – надзвичайно яскраве. На запрошення Надiї Масло, заступника голови районної ради, я прийняла участь у невеличкій мандрівці.

Це прекрасне село. Велику роль у його преображеннi зiграв грант на будiвництво пам’ятника Тарасу Шевченко. А виграно його було завдяки енергiї талановитої, розумної та чарiвної украiнки Надii Масло i, звicно, пiдтримці всiєї адміністрації села.

Надзвичайне враження на мене справила і сільська школа, а саме її доглянуте, зі смаком зроблене подвір’я, сосни, явори і осокори, які є основою української природи. У школі зроблено капітальний ремонт, кожен клас відремонтували з любов’ю до всього українського. Відчувається, що в цій школі виховують майбутніх громадян-патріотів України.

На подвір’ї нас зустріла господиня села Валентина Розинець – виконуюча обов’язки Лисівського сільського голови і викладач французької мови. Ця сільська рада, незважаючи на скрутні часи, спромоглась на спорудження пам’ятника Тарасу Шевченко – символу України.

Монумент коштував біля 90 тисяч гривень разом із гранітним п’єдесталом. Великий бюст незвичайної форми, де Шевченко зображений у своєму розквіті з розумним, вдумливим поглядом, спрямованим у майбуття, розташований у кінці чудової ялинкової алеї.

Враження від роботи скульптора наповнює наші серця і розум гордістю про те, що ми – велика нація і нам є, чим пишатись і для чого жити. Підспудно в мене виникає думка, що цей пам’ятник споруджено за лічені місяці завдяки невеликій, але патріотично спрямованій сільській громаді.

В той же час набагато більший за територією Красноармійськ, його депутатський корпус та виконком, незважаючи на надзвичайні потуги патріотів міста, вже 9 років не можуть спорудити пам’ятник нашому генію на його законному місті. Давайте брати приклад з Лисівської сільської ради та об’єднаємо наші зусилля, нарешті спорудивши пам’ятник великому синові України!».

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25