Покупка квартири в новобудові - один з варіантів надійного та вигідного вкладення коштів. Завжди є можливість купити квартиру в новобудові львів за невисокою ціною, яка згодом виросте. Проте зрозуміти, як правильно купити квартиру в новобудові непідготовленій людині так відразу і не вийде. У цій статті подивимося на основні питання, які задає собі покупець житла в готовому або споруджуваному будинку. Отже, приступаємо - поради щодо купівлі нової квартири.

Як вибрати кращу пропозицію?

Як рекомендують провідні будівельні компанії для початку потрібно детально вивчити і забудовника, і безпосередньо об'єкт. У тому випадку, коли забудовник давно знаходиться на ринку, а всі його об'єкти вчасно здаються в експлуатацію, то швидше за все, затримок з будівництвом не буде.

У кого краще купити - у забудовника або ріелтора?

Це теж досить важливе питання. З цього приводу думки розділяються. Так, одні вважають, що покупка через ріелтора супроводжується укладанням договору про супровід угоди. Сам же договір придбання житла все одно підписується між забудовником і покупцем. У підсумку, агенти просто надають послуги, але не дають жодних гарантій.

Інші ж вважають, що купувати житло краще всього через агентство, т.к забудовники можуть запропонувати вам тільки ті об'єкти, які знаходяться в його власності. Гарне агентство, навпаки, запропонує клієнтові всі доступні варіанти, які пропонуються на ринку і за різними цінами. Тому, якщо ви плануєте заощадити свій час і подивитися кілька варіантів, то краще всього звертатися в професійні агентства.

Ще одним доказом на користь ріелторів можна назвати можливість надання допомоги покупки житла за допомогою іпотеки. У забудовників буває ж так, що можливості по іпотечному кредитуванню частково обмежені і можливі лише розстрочки. До того ж, не буде секретом, що банк кредитує покупки не у кожного забудовника.

Чи можна застрахувати свої ризики під час купівлі квартири?

Відразу скажемо, що страховка ризиків під час купівлі квартири в новобудові зараз існує. Під час оформлення страховки вона діє на весь час проведення будівництва, час оформлення прав на житло та ще плюсуется півроку вже після оформлення у власності квартири. Зараз пропонуються програми, вартість яких становить 2,5 - 4,5% від загальної ринкової ціни квартири, що купується.