«Донбасс – это красота. Не отдам!» - Александр Бригинец об освобождении оккупированных и защите украинских территорий

В завершении увлекательной встречи со студентами КИИ ДонНТУ внештатный советник Министра по информационной политике в зоне АТО поделился своим мнением об онлайн-петициях, оптимистичным прогнозом относительно судьбы Донбасса и нецелесообразности обвинения украинских политиков гражданами во всех своих бедах.

«Для мене справа звільнення Донбасу – особиста можливість проводити тут свою відпустку. Бо ваш край надзвичайний. Як на мене, користь цієї війни полягає в тому, щоб не тільки визначитися з тим, що любиш, а що – ні. Це ще й можливість побачити, що має Донбас. Тому бійці, з якими я спілкувався, неодноразово казали мені: «Донбасс – это красота. Не отдам!». Коли я був депутатом, все тут об’їхав. Все подивився. І все тут – супер».

«Багато хто з моїх знайомих звинувачує політиків у всіх своїх негараздах. І тоді я питаю: «А що власне ви зробили для того, щоб політика стала кращою? Чому ви не обирали тих, кого вважали за потрібне? Чому не агітували своїх рідних та друзів голосувати саме за того, хто, на вашу думку, є найкращим вибором?». Якщо ви відчуваєте, що та чи інша людина заслуговує бути обраною, ви повинні зробити все, що від вас залежить для того, щоб вам повірили і цю людину врешті-решт обрали. Бо якщо ти – унікальна постать, що вміє робити те, чого не вміє ніхто, за тобою буде черга. І хороші гроші. Це правило діє в усіх галузях».

«Скажите, пожалуйста, является ли, по вашему мнению, действенной подача онлайн-петиций? Поможет ли это в становлении гражданского общества и улучшении ситуации в Украине?» - актуальный вопрос, заданный еще одной студенткой КИИ ДонНТУ.

«Будь-яка петиція, що спрямована не на системну зміну, а на «подачку», є безглуздою. Петиція не зможе забезпечити людям нормальний рівень життя. А от зміну певного закону чи норми - може. Якщо ви вже поставили «галочку» під однією з петицій, це каже про те, що вам цікаво, як далі буде розвиватися країна. Революції, які викликані жагою грошей, ніколи не призведуть до змін. Революції, в основі яких – мораль та сумління, варті будь-якої боротьби. Саме вони дають найкращий результат» - ответил Александр Михайлович.

«Ваш прогноз щодо подій в Донбасі?»  - подытоживает интереснейшую встречу Николай Николаевич Яцюк.

«У мене є мій оптимістичний прогноз. Несподівано Росія почала будувати військову базу в Сирії. І якщо ви подивитесь російські новини, ви побачите те, як багато часу тепер приділяється Сирії. Тому що йде намагання витіснити українську проблематику сирійською. Чому так? Бо Путін в Сирії виглядає героєм, який воює проти ісламської держави. Тим паче, перемагати там Путіну буде легше, ніж в Україні, бо сирійська армія, нажаль, не має гарно озброєного кваліфікованого війська.

За час війни українська армія продемонструвала вміння відповідати на ворожі наступи асиметрично, коли ворог знищується разом зі своїми резервними силами. Я думаю, що імітація Путіним героїзму як полководця – хоча він не є полководцем – стане основою й імітації наступів російської армії та спроби підтягнути для цього сили. Але в реальний наступ я не вірю. Я думаю, що буде пошук Путіним компромісу: він просто почне торгуватись за те, щоб залишити окуповані території» - уверенно заключил Александр Бригинец.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25