Списки членов участковых избирательных комиссий были накануне обнародованы в Красноармейской ТИК

Дільнична виборча комісія №141059

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Зубко Вікторія Анатоліївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Садовніченко Тетяна Миколаївна Кандидат Каблов Сергій Володимирович Заступник голови
3 Чернишенко Наталія Олександрівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Секретар
4 Волошина Олена Вікторівна Політична партія «Відродження»
5 Гамулінський Станіслав Анатолійович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
6 Гукова Людмила Вікторівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
7 Дасюк Маріам Меружанівна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
8 Драчов Сергій Євгенович Кандидат Луганський Андрій Олександрович
9 Зелінська Світлана Володимирівна Кадидат Кім Сергій Молотович
10 Змеуль Валентина Андріївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
11 Коваленко Зоя Олександрівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
12 Мандрик Наталія Володимирівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
13 Радіонов Руслан Валерійович Кандидат Мацегор Микола Іванович
14 Рибакова Ірина Вячеславівна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
15 Сергієнко Євген Вікторович Політична партія «Опозиційний блок»
16 Терьошина Олена Іванівна Кандидат Дугін Артем Олександрович
17 Штанько Тетяна Каземирівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
18 Чистіков Антон Олегович Кандидат Глебська Наталія Володимирівна

 

Дільнична виборча комісія №141060

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Назаренко Світлана Олегівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Голова
2 Солодун Наталія Володимирівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Заступник
3 Чернишенко Сергій Олександрович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Секретар
4 Борисенкова Катерина Олександрівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Мелешко Максим Миколайович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Кордюкова Оксана Станіславівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7 Білянська Ольга Олександрівна Кандидат Дорош Сергій Юрійович
8 Гончарова Ольга Сергіївна Політична партія «Відродження»
9 Літовар Юрій Петрович Кандидат Луганський Андрій Олександрович
10 Мізіна Інна Дмитрієвна Кандидат Федоров Сергій Володимирович
11 Пістряк Світлана Пилипівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
12 Побєгайлова Ольга Іллівна Політична партія «Опозиційний блок»
13 Полгородник Андрій Володимирович Політична партія «Молодіжна партія України»
14 Полгородник Світлана Валеріївна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
15 Ткачова Віта Сергіївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
16 Хомченко Світлана Михайлівна Кандидат Худоба Микола Володимирович
17 Шаповалова Наталія Іванівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
18 Шепель Валентина Олексіївна Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна

 

Дільнична виборча комісія №141061

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Субботіна Інна Володимирівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Голова
2 Мазур Ірина Юріївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» Заступник
3 Єфімов Олександр Вікторович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Субботіна Поліна Володимирівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Єрмакова Марія Олександрівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Бондар Євген Олександрович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Балакірєва Оксана Євгенівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Віннікова Алла Андріївна Кадидат Кім Сергій Молотович
9 Галушка Тетяна Олександрівна Кандидат Каблов Сергій Володимирович
10 Гапон Ольга Вікторівна Політична партія «НАШ КРАЙ»
11 Гац Лариса Евгенівна Кандидат Федоров Сергій Володимирович
12 Дербишова Вікторія В’ячеславівна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
13 Корнієнко Валентина Петрівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
14 Серб Лілія Олександрівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15 Числова Ірина Миколаївна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
16 Швачко Ганна Володимирівна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
17 Шершак Наталія Генадіївна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
18 Ященко Наталія Володимирівна Кандидат Дугін Артем Олександрович

 

Дільнична виборча комісія № 141062

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Марченко Ірина Олександрівна Кандидат Каблов Сергій Володимирович Голова
2 Пільгун Людмила Олексіївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Заступник
3 Лисиченко Тетяна Станіславівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Секретар
4 Савченко Уляна Володимирівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція)
5 Кубишева Марина Валентинівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6 Саєнко Владислав Васильович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7 Головченко Ганна Олександрівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
8 Попова Ніна Анатоліївна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9 Горбань Кирило Володимирович Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
10 Горбань Лариса Анатоліївна Кандидат Дугін Артем Олександрович
11 Горбунова Ірина Сергіївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
12 Горчева Ольга Олексіївна Політична партія «НАШ КРАЙ»
13 Григорьєв Геннадій Федорович Кандидат Луганський Андрій Олександрович
14 Кизь Наталія Вікторівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
15 Левенець Тетяна Володимирівна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
16 Пилипець Лідія Яківна Кандидат Худоба Микола Володимирович
17 Проскура Валентина Василівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
18 Сергієнко Олександр Юрійович Кандидат Радченко Світлана Миколаївна

 

Дільнична виборча комісія № 141063

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Абрамов Дмитро Євгенович Кандидат Дорош Сергій Юрійович Голова
2 Шеремет Світлана Петрівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Заступник
3 Осіпова Ліна Володимирівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Гончарова Вікторія Петрівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Черкашина Надія Миколаївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Старостенко Віктор Іванович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Бодякова Юлія Олександрівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Журавель Ірина Анатоліївна Політична партія «НАШ КРАЙ»
9 Калініченко Наталія Володимирівна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
10 Кулівець Світлана Петрівна Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
11 Максименко Оксана Евгенівна Кандидат Федоров Сергій Володимирович
12 Омельченко Дмитро Володимирович Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
13 Родікова Людмила Миколаївна Кандидат Мацегор Микола Іванович
14 Ужченко Ірина Вікторівна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
15 Ященко Микола Іванович Кандидат Дугін Артем Олександрович
16 Ященко Олександр Миколайович Кандидат Глебська Наталія Володимирівна

 

Дільнична виборча комісія №141064

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Гатіятулліна Таміла Адалятівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Голова
2 Кузьменко Наталія Василівна Кандидат Салія Торніке Богратович Заступник
3 Іваньо Алла Ігорівна Кандидат Дорош Сергій Юрійович Секретар
4 Чередніченко Наталія Анатоліївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція)
5 Левченко Тетяна Василівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6 Дяків Андрій Іванович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7 Гаценко Станіслав Валентинович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
8 Чихарева Людмила петрывна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9 Бабкіна Надія Онисимівна Політична партія «Нова держава»
10 Гаврилов Олексій Володимирович Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
11 Гончаренко Євгенія Олександрівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
12 Карнілова Людмила Іванівна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
13 Пилипець Володимир Володимирович Кандидат Худоба Микола Володимирович
14 Свинцицька Вікторія Олександрівна Кандидат Дугін Артем Олександрович
15 Соколова Олена Євгеніївна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
16 Чернишова Світлана Вячеславівна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна

 

Дільнична виборча комісія №141065

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Онопко Олена Анатоліївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Касьяненко Олександр Михайлович Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович Заступник
3 Говорущенко Людмила Вікторівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Секретар
4 Кісельова Юлія Миколаївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Кузмін Микола Георгійович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Парамонова Анжеліка Миколаївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Гелих Юлія Вікторівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Басова Марія Вікторівна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
9 Єрохіна Інна Олександрівна Кандидат Дорош Сергій Юрійович
10 Кашик Даніїл Геннадійович Політична партія «НАШ КРАЙ»
11 Куликова Алла Олексіївна Політична партія «Молодіжна партія України»
12 Онопко Віталій Григорович Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
13 Сіденко Сергій Андрійович Кандидат Дугін Артем Олександрович
14 Солдатова Світлана Ігорівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
15 Сьомкіна Євгенія Олександрівна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
16 Чура Микола Григорович Кандидат Босак Любов Сергіївна

 

Дільнична виборча комісія № 141066

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Кандибко Віктор Володимирович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» Голова
2 Логвіненко Марина Леонідівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Заступник
3 Пономаренко Олена Іванівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Секретар
4 Князева Галина Стоїлівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Басов Денис Юрійович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Ананченко Микола Олександрович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Крись Оксана Вікторівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Білоусов Віктор Сергійович Політична партія «Опозиційний блок»
9 Гужеля Тетяна Олександрівна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
10 Кондратова Олена Сергіївна Політична партія «НАШ КРАЙ»
11 Листопад Ігор Олександрович Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12 Маяковська Тетяна Ігорівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
13 Морозова Юлія Леонідівна Політична партія «Відродження»
14 Пашкевич Юлія Валентинівна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
15 Федорко Вікторія Вікторівна Кандидат Дугін Артем Олександрович
16 Щербина Олена Геннадіївна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
17 Щипкова Анастасія Юріївна Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
18 Ярова Юлія Сергіївна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович

 

Дільнична виборча комісія № 141067

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Щербінка Наталія Євгенівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Голова
2 Александрова Ольга Сергіївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Заступник
3 Гаврикова Олена Миколаївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Щербінка Ірина Миколаївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Нікітенко Ігор Вікторович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6 Литвиненко Ольга Олександрівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7 Блінніков Олександр Євгенійович Політична партія «Молодіжна партія України»
8 Волкова Тетяна Іванівна Політична партія «Відродження»
9 Гаврилова Інна Василівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10 Городкова Неллі Василівна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
11 Євдокімов Віталій Миколайович Кандидат Лященко Олексій Володимирович
12 Лантух Людмила Іванівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
13 Нестеренко Антон Вікторович Політична партія «Жінки за майбутнє»
14 Русаневич Валентина Павлівна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
15 Смоляр Наталія Леонідівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
16 Сухомлінова Тетяна Петрівна Кандидат Босак Любов Сергіївна

 

Дільнична виборча комісія № 141068

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Кириченко Євгенія Юріївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Голова
2 Дудко Яна Анатоліївна Кандидат Дорош Сергій Юрійович Заступник
3 Шматько Тетяна Василівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Харченко Ольга Дмитрівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Рощина Тетяна Володимирівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Худич Наталія Олександрівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Бондар Тетяна Василівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Бєлокозова Світлана Павлівна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
9 Боровий Віктор Георгійович Кандидат Дугін Артем Олександрович
10 Звєрева Ганна Сергіївна Політична партія «Відродження»
11 Литвин Алла Олексіївна Кадидат Кім Сергій Молотович
12 Могильна Яна Валентинівна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
13 Неспляк Андрій Вікторович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
14 Нестерук Лариса Валеріївна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
15 Піменова Катерина Володимирівна Кандидат Худоба Микола Володимирович
16 Рибальченко Сергій Юрійович Політична партія «Жінки за майбутнє»
17 Рудоквас Олександр Володимирович Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
18 Червяковська Наталія Вікторівна Кандидат Босак Любов Сергіївна

 

Дільнична виборча комісія №141069

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Ковальова Наталія Вікторівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Адаменко Євген Анатолійович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Заступник
3 Іщенко Олена Генріхівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» Секретар
4 Романюк Ігор Миколайович Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Безкоровайний Віктор Олексійович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Наумов Генадій Миколайович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Лисенко Євген Григорович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Білаш Оксана Миколаївна Кадидат Кім Сергій Молотович
9 Іщенко Тетяна Веніаминівна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
10 Косинець Микола Григорович Кандидат Худоба Микола Володимирович
11 Кулікова Валентина Вікторівна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12 Маковецька Любов Михайлівна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
13 Меньшиков Олександр Ігорович Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
14 Молодча Надія Андріївна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
15 Назаренко Надія Василівна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
16 Поліщук Денис Анатолійович Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
17 Проскурова Владлена Сергіївна Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Ханіна Олена Вадимівна Політична партія «Жінки за майбутнє»

 

Дільнична виборча комісія №141070

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Скрипник Віталій Іванович Кандидат Дорош Сергій Юрійович Голова
2 Чернишова Євгенія Володимірівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Заступник
3 Шаманський Антон Сергійович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Секретар
4 Соловйов Богдан Валерійович Політична партія «Народний Фронт» (фракція)
5 Крайня Олена Миколаївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6 Новикова Юлія Олегівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7 Скрипник Марина Іванівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
8 Лупік Сергій Васильович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9 Бондаренко Марина Миколаївна Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
10 Гришай Алла Миколаївна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
11 Кропивіна Наталія Віталіївна Політична партія «Нова держава»
12 Кусий Наталія Павлівна Кадидат Кім Сергій Молотович
13 Левченко Валентина Вікторівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
14 Нікулочкіна Олена Валентинівна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
15 Сусленко Олександр Вікторович Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
16 Черненко Анжеліка Вікторівна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна

 

Дільнична виборча комісія №141071

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Семеняк Олег Олександрович Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович Голова
2 Пузікова Інна В’ячеславівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Заступник
3 Агатьєв Юрій Олександрович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Секретар
4 Левенцова Яна Анатоліївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Самофалова Олена Михайлівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Бондарь Олександр Сергійович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Степура Людмила Михайлівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Безручко Аліна Володимирівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
9 Власенко Світлана Михайлівна Політична партія «Опозиційний блок»
10 Іванєєва Тетяна Миколаївна Кандидат Худоба Микола Володимирович
11 Малинка Лариса Володимирівна Політична партія «Нова держава»
12 Мой Валентина Костянтинівни Політична партія «НАШ КРАЙ»
13 Мороз Микола Іванович Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
14 Садовий Євген Юрійович Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
15 Татаренко Вікторія Анатоліївна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
16 Хатнянська Оксана Вячеславівна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
17 Щербаков Сергій Вікторович Політична партія «Відродження»
18 Ярошевич Іван Сергійович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович

 

Дільнична виборча комісія № 141072

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Суліма Сергій Миколайович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Ткаченко Іван Іванович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Заступник
3 Вербна Галина Василівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Секретар
4 Слєсарєва Валентина Григорівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Маглєваній Юрій Іваночів Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6 Тищенко Тамара Вікторівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7 Андрейчук Олена Олександрівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
8 Батрак Олена Володимирівна Кандидат Худоба Микола Володимирович
9 Василенко Інна Іванівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
10 Вербна Лілія Євгенівна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
11 Єфименко Світлана Володимирівна Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
12 Карманський Костянтин Вікторович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13 Кищик Ірина Борисівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
14 Мусієнко Наталія Анатоліївна Політична партія «НАШ КРАЙ»
15 Ненька Оксана Володимірівна Політична партія «Опозиційний блок»
16 Ребрик Олеся Миколаївна Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
17 Суліма Ірина Іванівна Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Троцковець Алла Василівна Кандидат Дугін Артем Олександрович

 

Дільнична виборча комісія №141073

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Хаджалов Валерій Іванович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» Голова
2 Лисенко Тамара Трохимівна Кандидат Дорош Сергій Юрійович Заступник
3 Ішутінова Алла Геннадіївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Секретар
4 Гусйінов Юрій Рустамович Політична партія «Народний Фронт» (фракція)
5 Наняк Неллі Володимирівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6 Львова Любов Валентинівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7 Докучаєв В’ячеслав Сергійович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
8 Ведькало Олексій Іванович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9 Афанасьєва Світлана Іванівна Політична партія «Відродження»
10 Борщова Наталія Юріївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11 Іванєєв Валерій Миколайович Кандидат Худоба Микола Володимирович
12 Калабухов Микита Геннадійович Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
13 Кандибко Наталія Вікторівна Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
14 Кукса Лідія Федорівна Політична партія «Молодіжна партія України»
15 Онищак Андрій Петрович Кандидат Лященко Олексій Володимирович
16 Пата Юлія Олександрівна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
17 Ребрик Валерій Іванович Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
18 Трамбовецький Микола Пилипович Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»

 

Дільнична виборча комісія №141074

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Культа Тетяна Павлівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Голова
2 Кабанець Алла Вікторівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Заступник
3 Глебська Ольга Сергіївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Остапенко Олексій Володимирович Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Третяк Олена Миколаївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6 Хорошилов Іван Михайлович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7 Близнюк Євгенія Василівна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
8 Васильченко Світлана Іванівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
9 Кириченко Ольга Дмитрівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
10 Коваль Олена Іванівна Кадидат Кім Сергій Молотович
11 Котюн Олена Василівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
12 Ніколаєва Людмила Іванівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
13 Пендюріна Світлана Миколаївна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
14 Старова Марина Вікторівна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
15 Ткаченко Віталій Ігорович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
16 Шварц Федір Федорович Політична партія «Опозиційний блок»

 

Дільнична виборча комісія №141075

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Терефюк Ольга Петрівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Віріч Віталій Олександрович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Заступник
3 Козловський Едуард Ігорович Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович Секретар
4 Сазонова Любов Григорьевна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Переясловська Наталка Петрівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Головачко Вадим Дмитрович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Клетченко Андрій Вікторович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Безкоровайна Тетяна Анатоліївна Кандидат Мацегор Микола Іванович
9 Ведькал Ніна Миколаївна Кандидат Босак Любов Сергіївна
10 Віріч Марина Вікторівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
11 Зелінська Юлія Анатоліївна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12 Земляна Алла Володимирівна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
13 Ковтун Михайло Петрович Політична партія «Опозиційний блок»
14 Кропівіна Олена Вікторівна Кадидат Кім Сергій Молотович
15 Халимендик Юрій Михайлович Політична партія «Молодіжна партія України»
16 Цистан Олена Валеріївна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович

 

Дільнична виборча комісія №141076

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Мельник Яна Вікторівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Голова
2 Шматько Євген Валерійович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Заступник
3 Кубах Ірина Миколаївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Секретар
4 Крилова Валентина Вікторівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Товщик Руслан Васильович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Кириченко Сергій Степанович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
7 Мельникова Тамара Генріхівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Баша Віктор Миколайович Радикальна Партія Олега Ляшка
9 Бєга Людмила Володимирівна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
10 Васильєва Тетяна Олександрівна Політична партія «Опозиційний блок»
11 Дзюба Світлана Анатоліївна Кандидат Босак Любов Сергіївна
12 Козлов Володимир Миколайович Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
13 Масло Світлана Василівна Політична партія «Жінки за майбутнє»
14 Поляков Вячеслав Сергійович Політична партія «НАШ КРАЙ»
15 Сенников Євген Валерійович Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
16 Суркова Тамара Сергіївна Кадидат Кім Сергій Молотович

 

Дільнична виборча комісія №141077

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Суханов Андрій Васильович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Хижняк Володимир Олексійович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Заступник
3 Желебіна Олена Миколаївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Секретар
4 Суханова Оксана Олександрівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Бикадорова Надія Григорівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Демяненко Олена Юріївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Глушко Сергій Вікторович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Воробйов Дмитро Олександрович Політична партія «Молодіжна партія України»
9 Желябіна Любов Олександрівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
10 Каримов Геннадій Фанурович Політична партія «Опозиційний блок»
11 Нагорняк Алла Миколаївна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
12 Парамонова Ніна Іванівна Кандидат Худоба Микола Володимирович
13 Петренко Андрій Миколайович Кандидат Дугін Артем Олександрович
14 Рига Галина Олександрівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
15 Скрипник Віталій Анатолійович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
16 Троїцька Наталія Вікторівна Радикальна Партія Олега Ляшка
17 Троїцький Руслан Юрійович Політична партія «Відродження»
18 Федоренко Наталія Леонтіївна Кандидат Луганський Андрій Олександрович

 

Дільнична виборча комісія №141079

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Чебатуро Валентина Мколаївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Голова
2 Соложенкіна Олена Павлівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Заступник
3 Савченко Володимир Іванович Політична партія «НАШ КРАЙ» Секретар
4 Віт’єва Людмила Вісаріонівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Чернишова Мая Вікторівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Наумова Інна Сергіївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Тарасенко Ольга Георіївна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Гаврилюк Віталій Віталійович Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
9 Кій Олександр Сергійович Кандидат Лященко Олексій Володимирович
10 Кіріліна Катерина Сергіївна Кандидат Дугін Артем Олександрович
11 Лисенко Тетяна Миколаївна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
12 Маковецький Валентин Іванович Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
13 Муратова Оксана Володимирівна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
14 Сачевичик Інна Олександрівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
15 Ткачук Ганна Володимирівна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
16 Чумак Максим Анатолійович Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
17 Шандала Дмитро В’ячеславович Політична партія «Відродження»
18 Юденко Антон Ігорович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович

 

Дільнична виборча комісія №141080

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Ураєвська Олена Вікторівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Маслова Ірина Іванівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Заступник
3 Орищенко Роман Вікторович Політична партія «Молодіжна партія України» Секретар
4 Тертична Світлана Вацлавівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Миронова Ольга Іванівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Бондарь Євген Олександрович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Демченко Наталя Вікторівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Бурдюжа Людмила Василівна Радикальна Партія Олега Ляшка
9 Демяненко Надія Миколаївна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
10 Крилова Ольга Борисівна Політична партія «Відродження»
11 Радченко Наталія Вікторівна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
12 Рейн Едуард Валерійович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
13 Сорокіна Наталя Анатоліївна Політична партія «НАШ КРАЙ»
14 Тертичний Олександр Іванович Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
15 Фролов Дмитро Сергійович Кандидат Луганський Андрій Олександрович
16 Ямпольська Наталія Семенівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович

 

Дільнична виборча комісія №141082

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Гуріненко Марія Юріївна Політична партія «НАШ КРАЙ» Голова
2 Аржаних Олена Володимирівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Заступник
3 Власенко Артем Віталійович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Секретар
4 Мальцев Віталій Вікторович Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Дяченко Тарас Володимирович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Ішутінова Анастасія Валерівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Васильєва Ірина Віталіївна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Афанасьєв Артем Андрійович Радикальна Партія Олега Ляшка
9 Баєва Валентина Василівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
10 Гнатенко Наталія Анатоліївна Політична партія «Опозиційний блок»
11 Довгопольський Анатолій Федорович Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
12 Єрмакова Оксана Вікторівна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
13 Заверюха Любов Іанівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
14 Ляментовський Володимир Петрович Кандидат Лященко Олексій Володимирович
15 Міщенко Анастасія Олександрівна Кандидат Дугін Артем Олександрович
16 Фальфушинська Нелля Федорівна Кандидат Луганський Андрій Олександрович

 

Дільнична виборча комісія №141083

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Краснов Віктор Сергійович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Голова
2 Клименко Сергій Миколайович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Заступник
3 Бережна Зоя Миколаївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Секретар
4 Клименко Гаяне Мікаєлівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Федорова Наталія Миколаївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6 Потапчук Наталія Миколаівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7 Балясна Валентина Василівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
8 Єрмакова Олена Юріївна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
9 Каюда Антон Олександрович Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
10 Коломієць Катерина Михайлівна Політична партія «Жінки за майбутнє»
11 Колюпанова Олена Володимирівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
12 Кучеренко Артур Віталійович Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
13 Перов Ярослав Володимирович Політична партія «Опозиційний блок»
14 Притула Віталій Миколайович Політична партія «Молодіжна партія України»
15 Слєпньова Вікторія Василівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
16 Стьопін Микита Андрійович Кандидат Дугін Артем Олександрович
17 Юрченко Микита Андрійович Кандидат Худоба Микола Володимирович
18 Яковенко Марина Сергіївна Кандидат Луганський Андрій Олександрович

 

Дільнична виборча комісія №141084

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Татаренко Ганна Борисівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Фокін Олександр Олексійович Політична партія «Молодіжна партія України» Заступник
3 Загнойко Ірина Савелівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Секретар
4 Іжак Ігор Олексійович Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Бігвава Олена Олександрівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Маглєваній Світлана Вікторовна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Шарудило Олег Анатолійович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Абакумов Валентин Сергійович Політична партія «Опозиційний блок»
9 Бережко Наталія Анатоліївна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
10 Булгаков Сергій Федорович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11 Булгакова Олена Федорівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
12 Карабут Ніна Василівна Кадидат Кім Сергій Молотович
13 Лукінова Алла Іванівна Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
14 Неспляк Неля Іванівна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
15 Пастух Анастасія Олександрівна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
16 Реброва Юлія Анатоліївна Політична партія «Жінки за майбутнє»

 

Дільнична виборча комісія №141085

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Іщенко Людмила Олександрівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Мороз Лілія Миколаївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Заступник
3 Кладько Галина Василівна Кандидат Дорош Сергій Юрійович Секретар
4 Бабенко Ніна Іванівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Кірдяєв Віталій Миколайович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Машьянова Анна Леонідівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Корнєєва Наталя Вікторівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Гетьман Олексій Павлович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
9 Голік Зоя Георгіївна Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
10 Дегтяр Олександр Григорович Кандидат Босак Любов Сергіївна
11 Кіяшко Юлія Анатоліївна Політична партія «Жінки за майбутнє»
12 Медвідь Ольга Михайлівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
13 Мінасуєва Світлана Миколаївна Кандидат Худоба Микола Володимирович
14 Олефір Оксана Олексіївна Політична партія «Опозиційний блок»
15 Поддубна Марина Аркадіївна Кадидат Кім Сергій Молотович
16 Український Віктор Вікторович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
17 Филипчик Яна Володимирівна Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
18 Чертков Валентин Васильович Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»

 

Дільнична виборча комісія №141086

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Кондратьєва Ірина Олександрівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Голова
2 Явтушенко Віра Олександрівна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович Заступник
3 Ведернікова Олена Сергіївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Секретар
4 Гуріна Надія Вікторівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція)
5 Фіонова Альона Юріївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6 Ревенко Павло Володимирович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Матвєєва Марина Миколаївна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Азарян Артур Юрійович Кандидат Лященко Олексій Володимирович
9 Алейник Світлана Вікторівна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
10 Воронова Людмила Іванівна Політична партія «Молодіжна партія України»
11 Гіллер Катерина Едуардівна Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
12 Глушко Наталія Василівна Політична партія «НАШ КРАЙ»
13 Карпенко Ірина Миколаївна Політична партія «Опозиційний блок»
14 Катренко Ірина Архипівна Радикальна Партія Олега Ляшка
15 Остапчук Наталія Анатоліївна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
16 Уфімцева Марія Дмитрівна Кандидат Худоба Микола Володимирович
17 Чепурна Олена Анатоліївна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
18 Шинкарьова Людмила Анатоліївна Кандидат Дорош Сергій Юрійович

 

Дільнична виборча комісія №141087

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Рассадня Наталія Анатоліївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» Голова
2 Кострійчук Любов Василівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція) Заступник
3 Резнік Микола Іванович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Максимова Ольга Миколаївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
5 Косяк Ріта Павлівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Гаюн Олександр Володимирович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Литвиненко Олексій Олександрович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Батрак Тетяна Павлівна Кандидат Босак Любов Сергіївна
9 Гончаров Сергій Анатолійович Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
10 Жукович Ірина Миколаївна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
11 Карлаш Павло Анатолійович Кандидат Луганський Андрій Олександрович
12 Мазур Олена Миколаївна Політична партія «Жінки за майбутнє»
13 Паринога Людміла Оттівна Кандидат Дугін Артем Олександрович
14 Руденко Валентина Григорівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15 Савостіна Галина Іванівна Кандидат Худоба Микола Володимирович
16 Скалій Сергій Вікторович Кадидат Кім Сергій Молотович
17 Степанкова Лідія Олександрівна Політична партія «Відродження»
18 Суворов Олександр Миколайович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович

 

Дільнична виборча комісія №141088

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Мусцева Оксана Станіславівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Голова
2 Захаров Іван Павлович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Заступник
3 Захарова Ганна Володимирівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Секретар
4 Ольховська Людмила Вікторівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція)
5 Савченко Світлана Миколаївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6 Ковальова Лариса Василівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
7 Костаніц Олег Геннадійович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Воробйова Ліна Андріївна Політична партія «НАШ КРАЙ»
9 Геєва Віра Федорівна Політична партія «Жінки за майбутнє»
10 Ємельянова Тетяна Олексіївна Кадидат Кім Сергій Молотович
11 Іванова Олена Петрівна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12 Когтєва Ольга Павлівна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
13 Куркіна Наталка Валеріївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
14 Савченко Наталья Олександрівна Політична партія «Відродження»
15 Соловйов Олександр Володимирович Кандидат Лященко Олексій Володимирович
16 Стрільцов Сергій Петрович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
17 Ткаченко Любов Миколаївна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
18 Щербакова Людмила Миколаївна Кандидат Босак Любов Сергіївна

 

Дільнична виборча комісія №141089

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Насєкіна Світлана Анатоліївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Сергієнко Сергій Миколайович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Заступник
3 Тарасова Тетяна Василівна Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович Секретар
4 Бойчук Валерій Вікторович Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Обрізан Ірина Іванівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Кочнєва Наталія Олексіївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
7 Школьна Лілія Григорівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Бєлокозова Валентина Олексіївна Кандидат Босак Любов Сергіївна
9 Булавін Єгор Сергійович Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
10 Зінченко Віктор Володимирович Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
11 Кириченко Наталія Миколаївна Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
12 Ковальова Алла Анатоліївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
13 Колесник Надія Ігорівна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
14 Литвинова Валентина Іванівна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
15 Лобань Інна Федорівна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
16 Мерзлікіна Ірина Іванівна Кандидат Бєляєв Володимир Григорович
17 Омельченко Валентина Миколаївна Радикальна Партія Олега Ляшка
18 Пархоменко Ольга Миколаївна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна

 

Дільнична виборча комісія №141090

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Третяк Вікторія Валеріївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Голова
2 Кобець Сергій Юрійович Політична партія «Молодіжна партія України» Заступник
3 Калюшко Катерина Миколаївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Халимендик Володимир Олександрович Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Левицька Олена Броніславівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Скорик Світлана Миколаївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Ісакова Наталія Михайлівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Авакумова Людмила Петрівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
9 Андрєєва Віра Миколаївна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
10 Іщук Олена Сергіївна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
11 Калюшко Тетяна Сергіївна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
12 Касьяненко Тетяна Сергіївна Радикальна Партія Олега Ляшка
13 Колесник Яна Русланівна Політична партія «НАШ КРАЙ»
14 Кричун Ганна Сергіївна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
15 Малиш Костянтин Олексійович Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
16 Стьопіна Ольга Василівна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
17 Тарасова Ганна Володимирівна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
18 Яковенко Сергій Миколайович Кандидат Радченко Світлана Миколаївна

 

Дільнична виборча комісія №141091

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Жук Олена Юріївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Голова
2 Рудоквас Катерина Олександрівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Заступник
3 Царко Катерина Михайлівна Політична партія «НАШ КРАЙ» Секретар
4 Колодій Карина Юріївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Курінна Тетяна Валентинівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Петрова Свытлана Олексіївна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Мазнєва Ірина Миколаївна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Андреєва Катерина Андріївна Кандидат Мацегор Микола Іванович
9 Верховод Світлана Миколаївна Політична партія «Відродження»
10 Гаєвська Юлія Олександрівна Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
11 Ефендієв Олександр Гусейнович Політична партія «Жінки за майбутнє»
12 Комарова Тетяна Сергіївна Політична партія «Опозиційний блок»
13 Лозовий Віктор Вікторович Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
14 Писанець Юрій Іванович Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
15 Полякова Алла Павлівна Кандидат Дорош Сергій Юрійович
16 Рассолова Наталія Олександрівна Кандидат Дугін Артем Олександрович
17 Суховерхова Антоніна Вікторівна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
18 Трусова Тетяна Федорівна Кандидат Глебська Наталія Володимирівна

 

Дільнична виборча комісія №141092

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Угнівенко Василь Васильович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Голова
2 Івко Станислав Тарасович Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція) Заступник
3 Козлякова Оксана Василівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Козинець Олена Володимирівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Писанець Ольга Олександрівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Палагута Євген Анатолійович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7 Андрусик Тетяна Михайлівна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
8 Антипенко Олена Валеріївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
9 Бегалі Валентина Федорівна Політична партія «Жінки за майбутнє»
10 Веклічев Єгор Сергійович Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
11 Головіна Валентина Іванівна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
12 Клименко Марина Валентинівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
13 Клименко Наталія Яківна Кандидат Лященко Олексій Володимирович
14 Коцюра Олена Анатоліївна Кандидат Янченко Ольга Вікторівна
15 Кузьмін Микола Георгійович Кандидат Камчатний Олексій Анатолійович
16 Непран Володимир Миколайович Кандидат Радченко Світлана Миколаївна
17 Тагамлик Світлана Іванівна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
18 Якимчук Любов Єгорівна Політична партія «Молодіжна партія України»

 

Дільнична виборча комісія №141093

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Єніна Яна Володимирівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція) Голова
2 Лінник Аліна Віталіївна Кандидат Дорош Сергій Юрійович Заступник
3 Верховод Роман Олександрович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
4 Юрченко Наталія Василівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5 Ковальчук Тетяна Василівна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6 Біла Марина Ігорівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Малєєва Інна В’ячеславівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Дудкіна Наталія Валеріївна Політична партія «Опозиційний блок»
9 Завєрюха Наталія Миколаївна Кандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
10 Коновальчук Тетяна Петрівна Кандидат Луганський Андрій Олександрович
11 Ланова Оксана Анатоліївна Політична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
12 Надаєнко Надія Анатоліївна Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
13 Нечипорук Анатолій Анатолійович Кандидат Андрійченко Сергій Сергійович
14 Остапенко Надія Іванівна Кандидат Худоба Микола Володимирович
15 Савенко Павло Анатолійович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
16 Чердник Світлана Миколаївна Політична партія «Відродження»
17 Чернець Ніна Іванівна Кадидат Кім Сергій Молотович
18 Яценко Ірина Вікторівна Кандидат Дугін Артем Олександрович

 

Дільнична виборча комісія №141094

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Кірсова Світлана Анатоліївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція) Голова
2 Познякова Тетяна Іванівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція) Заступник
3 Смоляр Раїса Макарівна Політична партія «НАШ КРАЙ» Секретар
4 Жук Віталій Олександрович Політична партія «Народний Фронт» (фракція)
5 Маража Тетяна Миколаївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6 Вікнянська Тетяна Кирилівна Політична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7 Глазов Іван Валерійович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8 Абакумова Катерина Вікторівна Кандидат Мацегор Микола Іванович
9 Бурик Лідія Олександрівна Політична партія «Відродження»
10 Лєвашова Любов Павлівна Кандидат Дугін Артем Олександрович
11 Макаров Роман Михайлович Кандидат Осадчий Валерій Валентинович
12 Попіль Світлана Юріївна Кандидат Босак Любов Сергіївна
13 Рєзнік Олег Миколайович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
14 Сєнічкіна Наталія Миколаївна Кандидат Требушкін Руслан Валерійович
15 Турчин Олександр Володимирович Кандидат Глебська Наталія Володимирівна
16 Янжула Лариса Віталіївна Кандидат Дорош Сергій Юрійович

 

Дільнична виборча комісія № 141095 (СПЕЦІАЛЬНА)

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Гуртова Валентина Володимирівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція) Голова
2 Поплавська Ольга Миколаївна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
3 Путцев Олександр Сергійович Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
4 Карпова Тетяна Миколаївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
5 Полянська Світлана Володимирівна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)

 

Дільнична виборча комісія №141096 (СПЕЦІАЛЬНА)

ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Вергеліс Вікторія Анатоліївна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція) Голова
2 Шевцова Олена Олександрівна Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
3 Єрзакова Людмила Григорівна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
4 Кравченко Аліна Анатоліївна Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
5 Сізова Єлізавета Миколаївна Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)

 

Дільнична виборча комісія №141097 (СПЕЦІАЛЬНА)

№ п/п ПІБ Назва суб’єкта подання Посада в ДВК
1 Куліш Любов Семенівна Радикальна Партія Олега Ляшка (фракція) Голова
2 Лозан Станіслав Юрійович Політична партія «Народний Фронт» (фракція) Секретар
3 Борщ Світлана Юріївна Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
4 Маяков Володимир Олександрович Політична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
5 Авчинников Ілля Михайлович Політична партія «Опозиційний блок» (фракція)
06239.com.ua

Обнародован список участников избирательных комиссий Красноармейска и Родинского

Списки членов участковых избирательных комиссий были накануне обнародованы в Красноармейской ТИК

Дільнична виборча комісія №141059

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Зубко Вікторія АнатоліївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Садовніченко Тетяна МиколаївнаКандидат Каблов Сергій ВолодимировичЗаступник голови
3Чернишенко Наталія ОлександрівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Секретар
4Волошина Олена ВікторівнаПолітична партія «Відродження»
5Гамулінський Станіслав АнатолійовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
6Гукова Людмила ВікторівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
7Дасюк Маріам МеружанівнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
8Драчов Сергій ЄвгеновичКандидат Луганський Андрій Олександрович
9Зелінська Світлана ВолодимирівнаКадидат Кім Сергій Молотович
10Змеуль Валентина АндріївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
11Коваленко Зоя ОлександрівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
12Мандрик Наталія ВолодимирівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
13Радіонов Руслан ВалерійовичКандидат Мацегор Микола Іванович
14Рибакова Ірина ВячеславівнаКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
15Сергієнко Євген ВікторовичПолітична партія «Опозиційний блок»
16Терьошина Олена ІванівнаКандидат Дугін Артем Олександрович
17Штанько Тетяна КаземирівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
18Чистіков Антон ОлеговичКандидат Глебська Наталія Володимирівна

Дільнична виборча комісія №141060

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Назаренко Світлана ОлегівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Голова
2Солодун Наталія ВолодимирівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Заступник
3Чернишенко Сергій ОлександровичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Секретар
4Борисенкова Катерина ОлександрівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Мелешко Максим МиколайовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Кордюкова Оксана СтаніславівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7Білянська Ольга ОлександрівнаКандидат Дорош Сергій Юрійович
8Гончарова Ольга СергіївнаПолітична партія «Відродження»
9Літовар Юрій ПетровичКандидат Луганський Андрій Олександрович
10Мізіна Інна ДмитрієвнаКандидат Федоров Сергій Володимирович
11Пістряк Світлана ПилипівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
12Побєгайлова Ольга ІллівнаПолітична партія «Опозиційний блок»
13Полгородник Андрій ВолодимировичПолітична партія «Молодіжна партія України»
14Полгородник Світлана ВалеріївнаКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
15Ткачова Віта СергіївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
16Хомченко Світлана МихайлівнаКандидат Худоба Микола Володимирович
17Шаповалова Наталія ІванівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
18Шепель Валентина ОлексіївнаКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна

Дільнична виборча комісія №141061

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Субботіна Інна ВолодимирівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Голова
2Мазур Ірина ЮріївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»Заступник
3Єфімов Олександр ВікторовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Субботіна Поліна ВолодимирівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Єрмакова Марія ОлександрівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Бондар Євген ОлександровичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Балакірєва Оксана ЄвгенівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Віннікова Алла АндріївнаКадидат Кім Сергій Молотович
9Галушка Тетяна ОлександрівнаКандидат Каблов Сергій Володимирович
10Гапон Ольга ВікторівнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
11Гац Лариса ЕвгенівнаКандидат Федоров Сергій Володимирович
12Дербишова Вікторія В’ячеславівнаКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
13Корнієнко Валентина ПетрівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
14Серб Лілія ОлександрівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15Числова Ірина МиколаївнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
16Швачко Ганна ВолодимирівнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
17Шершак Наталія ГенадіївнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
18Ященко Наталія ВолодимирівнаКандидат Дугін Артем Олександрович

Дільнична виборча комісія № 141062

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Марченко Ірина ОлександрівнаКандидат Каблов Сергій ВолодимировичГолова
2Пільгун Людмила ОлексіївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»Заступник
3Лисиченко Тетяна СтаніславівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Секретар
4Савченко Уляна ВолодимирівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)
5Кубишева Марина ВалентинівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6Саєнко Владислав ВасильовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7Головченко Ганна ОлександрівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
8Попова Ніна АнатоліївнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9Горбань Кирило ВолодимировичКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
10Горбань Лариса АнатоліївнаКандидат Дугін Артем Олександрович
11Горбунова Ірина СергіївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
12Горчева Ольга ОлексіївнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
13Григорьєв Геннадій ФедоровичКандидат Луганський Андрій Олександрович
14Кизь Наталія ВікторівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
15Левенець Тетяна ВолодимирівнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
16Пилипець Лідія ЯківнаКандидат Худоба Микола Володимирович
17Проскура Валентина ВасилівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
18Сергієнко Олександр ЮрійовичКандидат Радченко Світлана Миколаївна

Дільнична виборча комісія № 141063

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Абрамов Дмитро ЄвгеновичКандидат Дорош Сергій ЮрійовичГолова
2Шеремет Світлана ПетрівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Заступник
3Осіпова Ліна ВолодимирівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Гончарова Вікторія ПетрівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Черкашина Надія МиколаївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Старостенко Віктор ІвановичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Бодякова Юлія ОлександрівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Журавель Ірина АнатоліївнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
9Калініченко Наталія ВолодимирівнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
10Кулівець Світлана ПетрівнаКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
11Максименко Оксана ЕвгенівнаКандидат Федоров Сергій Володимирович
12Омельченко Дмитро ВолодимировичКандидат Радченко Світлана Миколаївна
13Родікова Людмила МиколаївнаКандидат Мацегор Микола Іванович
14Ужченко Ірина ВікторівнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
15Ященко Микола ІвановичКандидат Дугін Артем Олександрович
16Ященко Олександр МиколайовичКандидат Глебська Наталія Володимирівна

Дільнична виборча комісія №141064

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Гатіятулліна Таміла АдалятівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Голова
2Кузьменко Наталія ВасилівнаКандидат Салія Торніке БогратовичЗаступник
3Іваньо Алла ІгорівнаКандидат Дорош Сергій ЮрійовичСекретар
4Чередніченко Наталія АнатоліївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)
5Левченко Тетяна ВасилівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6Дяків Андрій ІвановичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7Гаценко Станіслав ВалентиновичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
8Чихарева Людмила петрывнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9Бабкіна Надія ОнисимівнаПолітична партія «Нова держава»
10Гаврилов Олексій ВолодимировичКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
11Гончаренко Євгенія ОлександрівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
12Карнілова Людмила ІванівнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
13Пилипець Володимир ВолодимировичКандидат Худоба Микола Володимирович
14Свинцицька Вікторія ОлександрівнаКандидат Дугін Артем Олександрович
15Соколова Олена ЄвгеніївнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
16Чернишова Світлана ВячеславівнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна

Дільнична виборча комісія №141065

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Онопко Олена АнатоліївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Касьяненко Олександр МихайловичКандидат Андрійченко Сергій СергійовичЗаступник
3Говорущенко Людмила ВікторівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Секретар
4Кісельова Юлія МиколаївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Кузмін Микола ГеоргійовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Парамонова Анжеліка МиколаївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Гелих Юлія ВікторівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Басова Марія ВікторівнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
9Єрохіна Інна ОлександрівнаКандидат Дорош Сергій Юрійович
10Кашик Даніїл ГеннадійовичПолітична партія «НАШ КРАЙ»
11Куликова Алла ОлексіївнаПолітична партія «Молодіжна партія України»
12Онопко Віталій ГригоровичКандидат Требушкін Руслан Валерійович
13Сіденко Сергій АндрійовичКандидат Дугін Артем Олександрович
14Солдатова Світлана ІгорівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
15Сьомкіна Євгенія ОлександрівнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна
16Чура Микола ГригоровичКандидат Босак Любов Сергіївна

Дільнична виборча комісія № 141066

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Кандибко Віктор ВолодимировичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»Голова
2Логвіненко Марина ЛеонідівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Заступник
3Пономаренко Олена ІванівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Секретар
4Князева Галина СтоїлівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Басов Денис ЮрійовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Ананченко Микола ОлександровичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Крись Оксана ВікторівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Білоусов Віктор СергійовичПолітична партія «Опозиційний блок»
9Гужеля Тетяна ОлександрівнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
10Кондратова Олена СергіївнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
11Листопад Ігор ОлександровичКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12Маяковська Тетяна ІгорівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
13Морозова Юлія ЛеонідівнаПолітична партія «Відродження»
14Пашкевич Юлія ВалентинівнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
15Федорко Вікторія ВікторівнаКандидат Дугін Артем Олександрович
16Щербина Олена ГеннадіївнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
17Щипкова Анастасія ЮріївнаКандидат Радченко Світлана Миколаївна
18Ярова Юлія СергіївнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович

Дільнична виборча комісія № 141067

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Щербінка Наталія ЄвгенівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Голова
2Александрова Ольга СергіївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Заступник
3Гаврикова Олена МиколаївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Щербінка Ірина МиколаївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Нікітенко Ігор ВікторовичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6Литвиненко Ольга ОлександрівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7Блінніков Олександр ЄвгенійовичПолітична партія «Молодіжна партія України»
8Волкова Тетяна ІванівнаПолітична партія «Відродження»
9Гаврилова Інна ВасилівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10Городкова Неллі ВасилівнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
11Євдокімов Віталій МиколайовичКандидат Лященко Олексій Володимирович
12Лантух Людмила ІванівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
13Нестеренко Антон ВікторовичПолітична партія «Жінки за майбутнє»
14Русаневич Валентина ПавлівнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
15Смоляр Наталія ЛеонідівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
16Сухомлінова Тетяна ПетрівнаКандидат Босак Любов Сергіївна

Дільнична виборча комісія № 141068

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Кириченко Євгенія ЮріївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Голова
2Дудко Яна АнатоліївнаКандидат Дорош Сергій ЮрійовичЗаступник
3Шматько Тетяна ВасилівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Харченко Ольга ДмитрівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Рощина Тетяна ВолодимирівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Худич Наталія ОлександрівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Бондар Тетяна ВасилівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Бєлокозова Світлана ПавлівнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
9Боровий Віктор ГеоргійовичКандидат Дугін Артем Олександрович
10Звєрева Ганна СергіївнаПолітична партія «Відродження»
11Литвин Алла ОлексіївнаКадидат Кім Сергій Молотович
12Могильна Яна ВалентинівнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
13Неспляк Андрій ВікторовичКандидат Осадчий Валерій Валентинович
14Нестерук Лариса ВалеріївнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
15Піменова Катерина ВолодимирівнаКандидат Худоба Микола Володимирович
16Рибальченко Сергій ЮрійовичПолітична партія «Жінки за майбутнє»
17Рудоквас Олександр ВолодимировичКандидат Требушкін Руслан Валерійович
18Червяковська Наталія ВікторівнаКандидат Босак Любов Сергіївна

Дільнична виборча комісія №141069

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Ковальова Наталія ВікторівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Адаменко Євген АнатолійовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Заступник
3Іщенко Олена ГенріхівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»Секретар
4Романюк Ігор МиколайовичРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Безкоровайний Віктор ОлексійовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Наумов Генадій МиколайовичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Лисенко Євген ГригоровичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Білаш Оксана МиколаївнаКадидат Кім Сергій Молотович
9Іщенко Тетяна ВеніаминівнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
10Косинець Микола ГригоровичКандидат Худоба Микола Володимирович
11Кулікова Валентина ВікторівнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12Маковецька Любов МихайлівнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна
13Меньшиков Олександр ІгоровичКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
14Молодча Надія АндріївнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
15Назаренко Надія ВасилівнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
16Поліщук Денис АнатолійовичКандидат Бєляєв Володимир Григорович
17Проскурова Владлена СергіївнаРадикальна Партія Олега Ляшка
18Ханіна Олена ВадимівнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»

Дільнична виборча комісія №141070

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Скрипник Віталій ІвановичКандидат Дорош Сергій ЮрійовичГолова
2Чернишова Євгенія ВолодимірівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Заступник
3Шаманський Антон СергійовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»Секретар
4Соловйов Богдан ВалерійовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)
5Крайня Олена МиколаївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6Новикова Юлія ОлегівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7Скрипник Марина ІванівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
8Лупік Сергій ВасильовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9Бондаренко Марина МиколаївнаКандидат Радченко Світлана Миколаївна
10Гришай Алла МиколаївнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
11Кропивіна Наталія ВіталіївнаПолітична партія «Нова держава»
12Кусий Наталія ПавлівнаКадидат Кім Сергій Молотович
13Левченко Валентина ВікторівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
14Нікулочкіна Олена ВалентинівнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
15Сусленко Олександр ВікторовичКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
16Черненко Анжеліка ВікторівнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна

Дільнична виборча комісія №141071

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Семеняк Олег ОлександровичКандидат Андрійченко Сергій СергійовичГолова
2Пузікова Інна В’ячеславівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Заступник
3Агатьєв Юрій ОлександровичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Секретар
4Левенцова Яна АнатоліївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Самофалова Олена МихайлівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Бондарь Олександр СергійовичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Степура Людмила МихайлівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Безручко Аліна ВолодимирівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
9Власенко Світлана МихайлівнаПолітична партія «Опозиційний блок»
10Іванєєва Тетяна МиколаївнаКандидат Худоба Микола Володимирович
11Малинка Лариса ВолодимирівнаПолітична партія «Нова держава»
12Мой Валентина КостянтинівниПолітична партія «НАШ КРАЙ»
13Мороз Микола ІвановичКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
14Садовий Євген ЮрійовичКандидат Янченко Ольга Вікторівна
15Татаренко Вікторія АнатоліївнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
16Хатнянська Оксана ВячеславівнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
17Щербаков Сергій ВікторовичПолітична партія «Відродження»
18Ярошевич Іван СергійовичКандидат Осадчий Валерій Валентинович

Дільнична виборча комісія № 141072

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Суліма Сергій МиколайовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Ткаченко Іван ІвановичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Заступник
3Вербна Галина ВасилівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Секретар
4Слєсарєва Валентина ГригорівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Маглєваній Юрій ІваночівПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6Тищенко Тамара ВікторівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7Андрейчук Олена ОлександрівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
8Батрак Олена ВолодимирівнаКандидат Худоба Микола Володимирович
9Василенко Інна ІванівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
10Вербна Лілія ЄвгенівнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна
11Єфименко Світлана ВолодимирівнаКандидат Радченко Світлана Миколаївна
12Карманський Костянтин ВікторовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13Кищик Ірина БорисівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
14Мусієнко Наталія АнатоліївнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
15Ненька Оксана ВолодимірівнаПолітична партія «Опозиційний блок»
16Ребрик Олеся МиколаївнаКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
17Суліма Ірина ІванівнаРадикальна Партія Олега Ляшка
18Троцковець Алла ВасилівнаКандидат Дугін Артем Олександрович

Дільнична виборча комісія №141073

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Хаджалов Валерій ІвановичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»Голова
2Лисенко Тамара ТрохимівнаКандидат Дорош Сергій ЮрійовичЗаступник
3Ішутінова Алла ГеннадіївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Секретар
4Гусйінов Юрій РустамовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)
5Наняк Неллі ВолодимирівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6Львова Любов ВалентинівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
7Докучаєв В’ячеслав СергійовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
8Ведькало Олексій ІвановичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
9Афанасьєва Світлана ІванівнаПолітична партія «Відродження»
10Борщова Наталія ЮріївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11Іванєєв Валерій МиколайовичКандидат Худоба Микола Володимирович
12Калабухов Микита ГеннадійовичКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
13Кандибко Наталія ВікторівнаКандидат Радченко Світлана Миколаївна
14Кукса Лідія ФедорівнаПолітична партія «Молодіжна партія України»
15Онищак Андрій ПетровичКандидат Лященко Олексій Володимирович
16Пата Юлія ОлександрівнаКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
17Ребрик Валерій ІвановичКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
18Трамбовецький Микола ПилиповичПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»

Дільнична виборча комісія №141074

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Культа Тетяна ПавлівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Голова
2Кабанець Алла ВікторівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Заступник
3Глебська Ольга СергіївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Остапенко Олексій ВолодимировичРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Третяк Олена МиколаївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6Хорошилов Іван МихайловичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7Близнюк Євгенія ВасилівнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
8Васильченко Світлана ІванівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
9Кириченко Ольга ДмитрівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
10Коваль Олена ІванівнаКадидат Кім Сергій Молотович
11Котюн Олена ВасилівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
12Ніколаєва Людмила ІванівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
13Пендюріна Світлана МиколаївнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
14Старова Марина ВікторівнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
15Ткаченко Віталій ІгоровичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
16Шварц Федір ФедоровичПолітична партія «Опозиційний блок»

Дільнична виборча комісія №141075

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Терефюк Ольга ПетрівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Віріч Віталій ОлександровичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Заступник
3Козловський Едуард ІгоровичКандидат Андрійченко Сергій СергійовичСекретар
4Сазонова Любов ГригорьевнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Переясловська Наталка ПетрівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Головачко Вадим ДмитровичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Клетченко Андрій ВікторовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Безкоровайна Тетяна АнатоліївнаКандидат Мацегор Микола Іванович
9Ведькал Ніна МиколаївнаКандидат Босак Любов Сергіївна
10Віріч Марина ВікторівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
11Зелінська Юлія АнатоліївнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12Земляна Алла ВолодимирівнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
13Ковтун Михайло ПетровичПолітична партія «Опозиційний блок»
14Кропівіна Олена ВікторівнаКадидат Кім Сергій Молотович
15Халимендик Юрій МихайловичПолітична партія «Молодіжна партія України»
16Цистан Олена ВалеріївнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович

Дільнична виборча комісія №141076

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Мельник Яна ВікторівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»Голова
2Шматько Євген ВалерійовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Заступник
3Кубах Ірина МиколаївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Секретар
4Крилова Валентина ВікторівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Товщик Руслан ВасильовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Кириченко Сергій СтепановичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
7Мельникова Тамара ГенріхівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Баша Віктор МиколайовичРадикальна Партія Олега Ляшка
9Бєга Людмила ВолодимирівнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
10Васильєва Тетяна ОлександрівнаПолітична партія «Опозиційний блок»
11Дзюба Світлана АнатоліївнаКандидат Босак Любов Сергіївна
12Козлов Володимир МиколайовичПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
13Масло Світлана ВасилівнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»
14Поляков Вячеслав СергійовичПолітична партія «НАШ КРАЙ»
15Сенников Євген ВалерійовичКандидат Глебська Наталія Володимирівна
16Суркова Тамара СергіївнаКадидат Кім Сергій Молотович

Дільнична виборча комісія №141077

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Суханов Андрій ВасильовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Хижняк Володимир ОлексійовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Заступник
3Желебіна Олена МиколаївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»Секретар
4Суханова Оксана ОлександрівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Бикадорова Надія ГригорівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Демяненко Олена ЮріївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Глушко Сергій ВікторовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Воробйов Дмитро ОлександровичПолітична партія «Молодіжна партія України»
9Желябіна Любов ОлександрівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
10Каримов Геннадій ФануровичПолітична партія «Опозиційний блок»
11Нагорняк Алла МиколаївнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
12Парамонова Ніна ІванівнаКандидат Худоба Микола Володимирович
13Петренко Андрій МиколайовичКандидат Дугін Артем Олександрович
14Рига Галина ОлександрівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
15Скрипник Віталій АнатолійовичКандидат Осадчий Валерій Валентинович
16Троїцька Наталія ВікторівнаРадикальна Партія Олега Ляшка
17Троїцький Руслан ЮрійовичПолітична партія «Відродження»
18Федоренко Наталія ЛеонтіївнаКандидат Луганський Андрій Олександрович

Дільнична виборча комісія №141079

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Чебатуро Валентина МколаївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Голова
2Соложенкіна Олена ПавлівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Заступник
3Савченко Володимир ІвановичПолітична партія «НАШ КРАЙ»Секретар
4Віт’єва Людмила ВісаріонівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Чернишова Мая ВікторівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Наумова Інна СергіївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Тарасенко Ольга ГеоріївнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Гаврилюк Віталій ВіталійовичКандидат Бєляєв Володимир Григорович
9Кій Олександр СергійовичКандидат Лященко Олексій Володимирович
10Кіріліна Катерина СергіївнаКандидат Дугін Артем Олександрович
11Лисенко Тетяна МиколаївнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна
12Маковецький Валентин ІвановичКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
13Муратова Оксана ВолодимирівнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
14Сачевичик Інна ОлександрівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
15Ткачук Ганна ВолодимирівнаКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
16Чумак Максим АнатолійовичКандидат Требушкін Руслан Валерійович
17Шандала Дмитро В’ячеславовичПолітична партія «Відродження»
18Юденко Антон ІгоровичКандидат Осадчий Валерій Валентинович

Дільнична виборча комісія №141080

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Ураєвська Олена ВікторівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Маслова Ірина ІванівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Заступник
3Орищенко Роман ВікторовичПолітична партія «Молодіжна партія України»Секретар
4Тертична Світлана ВацлавівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Миронова Ольга ІванівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Бондарь Євген ОлександровичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Демченко Наталя ВікторівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Бурдюжа Людмила ВасилівнаРадикальна Партія Олега Ляшка
9Демяненко Надія МиколаївнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
10Крилова Ольга БорисівнаПолітична партія «Відродження»
11Радченко Наталія ВікторівнаКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
12Рейн Едуард ВалерійовичКандидат Осадчий Валерій Валентинович
13Сорокіна Наталя АнатоліївнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
14Тертичний Олександр ІвановичКандидат Требушкін Руслан Валерійович
15Фролов Дмитро СергійовичКандидат Луганський Андрій Олександрович
16Ямпольська Наталія СеменівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович

Дільнична виборча комісія №141082

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Гуріненко Марія ЮріївнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»Голова
2Аржаних Олена ВолодимирівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Заступник
3Власенко Артем ВіталійовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Секретар
4Мальцев Віталій ВікторовичРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Дяченко Тарас ВолодимировичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Ішутінова Анастасія ВалерівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Васильєва Ірина ВіталіївнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Афанасьєв Артем АндрійовичРадикальна Партія Олега Ляшка
9Баєва Валентина ВасилівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
10Гнатенко Наталія АнатоліївнаПолітична партія «Опозиційний блок»
11Довгопольський Анатолій ФедоровичКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
12Єрмакова Оксана ВікторівнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
13Заверюха Любов ІанівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
14Ляментовський Володимир ПетровичКандидат Лященко Олексій Володимирович
15Міщенко Анастасія ОлександрівнаКандидат Дугін Артем Олександрович
16Фальфушинська Нелля ФедорівнаКандидат Луганський Андрій Олександрович

Дільнична виборча комісія №141083

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Краснов Віктор СергійовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Голова
2Клименко Сергій МиколайовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Заступник
3Бережна Зоя МиколаївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Секретар
4Клименко Гаяне МікаєлівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Федорова Наталія МиколаївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
6Потапчук Наталія МиколаівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7Балясна Валентина ВасилівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
8Єрмакова Олена ЮріївнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
9Каюда Антон ОлександровичКандидат Глебська Наталія Володимирівна
10Коломієць Катерина МихайлівнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»
11Колюпанова Олена ВолодимирівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
12Кучеренко Артур ВіталійовичКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
13Перов Ярослав ВолодимировичПолітична партія «Опозиційний блок»
14Притула Віталій МиколайовичПолітична партія «Молодіжна партія України»
15Слєпньова Вікторія ВасилівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
16Стьопін Микита АндрійовичКандидат Дугін Артем Олександрович
17Юрченко Микита АндрійовичКандидат Худоба Микола Володимирович
18Яковенко Марина СергіївнаКандидат Луганський Андрій Олександрович

Дільнична виборча комісія №141084

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Татаренко Ганна БорисівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Фокін Олександр ОлексійовичПолітична партія «Молодіжна партія України»Заступник
3Загнойко Ірина СавелівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Секретар
4Іжак Ігор ОлексійовичРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Бігвава Олена ОлександрівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Маглєваній Світлана ВікторовнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Шарудило Олег АнатолійовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Абакумов Валентин СергійовичПолітична партія «Опозиційний блок»
9Бережко Наталія АнатоліївнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
10Булгаков Сергій ФедоровичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11Булгакова Олена ФедорівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
12Карабут Ніна ВасилівнаКадидат Кім Сергій Молотович
13Лукінова Алла ІванівнаКандидат Радченко Світлана Миколаївна
14Неспляк Неля ІванівнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
15Пастух Анастасія ОлександрівнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна
16Реброва Юлія АнатоліївнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»

Дільнична виборча комісія №141085

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Іщенко Людмила ОлександрівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Мороз Лілія МиколаївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Заступник
3Кладько Галина ВасилівнаКандидат Дорош Сергій ЮрійовичСекретар
4Бабенко Ніна ІванівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Кірдяєв Віталій МиколайовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Машьянова Анна ЛеонідівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Корнєєва Наталя ВікторівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Гетьман Олексій ПавловичКандидат Осадчий Валерій Валентинович
9Голік Зоя ГеоргіївнаКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
10Дегтяр Олександр ГригоровичКандидат Босак Любов Сергіївна
11Кіяшко Юлія АнатоліївнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»
12Медвідь Ольга МихайлівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
13Мінасуєва Світлана МиколаївнаКандидат Худоба Микола Володимирович
14Олефір Оксана ОлексіївнаПолітична партія «Опозиційний блок»
15Поддубна Марина АркадіївнаКадидат Кім Сергій Молотович
16Український Віктор ВікторовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
17Филипчик Яна ВолодимирівнаКандидат Радченко Світлана Миколаївна
18Чертков Валентин ВасильовичПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»

Дільнична виборча комісія №141086

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Кондратьєва Ірина ОлександрівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Голова
2Явтушенко Віра ОлександрівнаКандидат Андрійченко Сергій СергійовичЗаступник
3Ведернікова Олена СергіївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Секретар
4Гуріна Надія ВікторівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)
5Фіонова Альона ЮріївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6Ревенко Павло ВолодимировичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Матвєєва Марина МиколаївнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Азарян Артур ЮрійовичКандидат Лященко Олексій Володимирович
9Алейник Світлана ВікторівнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
10Воронова Людмила ІванівнаПолітична партія «Молодіжна партія України»
11Гіллер Катерина ЕдуардівнаКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
12Глушко Наталія ВасилівнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
13Карпенко Ірина МиколаївнаПолітична партія «Опозиційний блок»
14Катренко Ірина АрхипівнаРадикальна Партія Олега Ляшка
15Остапчук Наталія АнатоліївнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
16Уфімцева Марія ДмитрівнаКандидат Худоба Микола Володимирович
17Чепурна Олена АнатоліївнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
18Шинкарьова Людмила АнатоліївнаКандидат Дорош Сергій Юрійович

Дільнична виборча комісія №141087

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Рассадня Наталія АнатоліївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»Голова
2Кострійчук Любов ВасилівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)Заступник
3Резнік Микола ІвановичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Максимова Ольга МиколаївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
5Косяк Ріта ПавлівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Гаюн Олександр ВолодимировичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Литвиненко Олексій ОлександровичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Батрак Тетяна ПавлівнаКандидат Босак Любов Сергіївна
9Гончаров Сергій АнатолійовичКандидат Радченко Світлана Миколаївна
10Жукович Ірина МиколаївнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
11Карлаш Павло АнатолійовичКандидат Луганський Андрій Олександрович
12Мазур Олена МиколаївнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»
13Паринога Людміла ОттівнаКандидат Дугін Артем Олександрович
14Руденко Валентина ГригорівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
15Савостіна Галина ІванівнаКандидат Худоба Микола Володимирович
16Скалій Сергій ВікторовичКадидат Кім Сергій Молотович
17Степанкова Лідія ОлександрівнаПолітична партія «Відродження»
18Суворов Олександр МиколайовичКандидат Осадчий Валерій Валентинович

Дільнична виборча комісія №141088

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Мусцева Оксана СтаніславівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»Голова
2Захаров Іван ПавловичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Заступник
3Захарова Ганна ВолодимирівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Секретар
4Ольховська Людмила ВікторівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)
5Савченко Світлана МиколаївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
6Ковальова Лариса ВасилівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
7Костаніц Олег ГеннадійовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Воробйова Ліна АндріївнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
9Геєва Віра ФедорівнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»
10Ємельянова Тетяна ОлексіївнаКадидат Кім Сергій Молотович
11Іванова Олена ПетрівнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
12Когтєва Ольга ПавлівнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
13Куркіна Наталка ВалеріївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
14Савченко Наталья ОлександрівнаПолітична партія «Відродження»
15Соловйов Олександр ВолодимировичКандидат Лященко Олексій Володимирович
16Стрільцов Сергій ПетровичКандидат Осадчий Валерій Валентинович
17Ткаченко Любов МиколаївнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна
18Щербакова Людмила МиколаївнаКандидат Босак Любов Сергіївна

Дільнична виборча комісія №141089

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Насєкіна Світлана АнатоліївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Сергієнко Сергій МиколайовичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Заступник
3Тарасова Тетяна ВасилівнаКандидат Андрійченко Сергій СергійовичСекретар
4Бойчук Валерій ВікторовичРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Обрізан Ірина ІванівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Кочнєва Наталія ОлексіївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
7Школьна Лілія ГригорівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Бєлокозова Валентина ОлексіївнаКандидат Босак Любов Сергіївна
9Булавін Єгор СергійовичКандидат Глебська Наталія Володимирівна
10Зінченко Віктор ВолодимировичКандидат Радченко Світлана Миколаївна
11Кириченко Наталія МиколаївнаКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
12Ковальова Алла АнатоліївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
13Колесник Надія ІгорівнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
14Литвинова Валентина ІванівнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
15Лобань Інна ФедорівнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
16Мерзлікіна Ірина ІванівнаКандидат Бєляєв Володимир Григорович
17Омельченко Валентина МиколаївнаРадикальна Партія Олега Ляшка
18Пархоменко Ольга МиколаївнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна

Дільнична виборча комісія №141090

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Третяк Вікторія ВалеріївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Голова
2Кобець Сергій ЮрійовичПолітична партія «Молодіжна партія України»Заступник
3Калюшко Катерина МиколаївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Халимендик Володимир ОлександровичРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Левицька Олена БроніславівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Скорик Світлана МиколаївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Ісакова Наталія МихайлівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Авакумова Людмила ПетрівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
9Андрєєва Віра МиколаївнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
10Іщук Олена СергіївнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
11Калюшко Тетяна СергіївнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна
12Касьяненко Тетяна СергіївнаРадикальна Партія Олега Ляшка
13Колесник Яна РусланівнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»
14Кричун Ганна СергіївнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
15Малиш Костянтин ОлексійовичКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
16Стьопіна Ольга ВасилівнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
17Тарасова Ганна ВолодимирівнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
18Яковенко Сергій МиколайовичКандидат Радченко Світлана Миколаївна

Дільнична виборча комісія №141091

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Жук Олена ЮріївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Голова
2Рудоквас Катерина ОлександрівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Заступник
3Царко Катерина МихайлівнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»Секретар
4Колодій Карина ЮріївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Курінна Тетяна ВалентинівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Петрова Свытлана ОлексіївнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Мазнєва Ірина МиколаївнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Андреєва Катерина АндріївнаКандидат Мацегор Микола Іванович
9Верховод Світлана МиколаївнаПолітична партія «Відродження»
10Гаєвська Юлія ОлександрівнаКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
11Ефендієв Олександр ГусейновичПолітична партія «Жінки за майбутнє»
12Комарова Тетяна СергіївнаПолітична партія «Опозиційний блок»
13Лозовий Віктор ВікторовичКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
14Писанець Юрій ІвановичКандидат Радченко Світлана Миколаївна
15Полякова Алла ПавлівнаКандидат Дорош Сергій Юрійович
16Рассолова Наталія ОлександрівнаКандидат Дугін Артем Олександрович
17Суховерхова Антоніна ВікторівнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
18Трусова Тетяна ФедорівнаКандидат Глебська Наталія Володимирівна

Дільнична виборча комісія №141092

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Угнівенко Василь ВасильовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Голова
2Івко Станислав ТарасовичПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)Заступник
3Козлякова Оксана ВасилівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Козинець Олена ВолодимирівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Писанець Ольга ОлександрівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Палагута Євген АнатолійовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
7Андрусик Тетяна МихайлівнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
8Антипенко Олена ВалеріївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
9Бегалі Валентина ФедорівнаПолітична партія «Жінки за майбутнє»
10Веклічев Єгор СергійовичКандидат Глебська Наталія Володимирівна
11Головіна Валентина ІванівнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
12Клименко Марина ВалентинівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
13Клименко Наталія ЯківнаКандидат Лященко Олексій Володимирович
14Коцюра Олена АнатоліївнаКандидат Янченко Ольга Вікторівна
15Кузьмін Микола ГеоргійовичКандидат Камчатний Олексій Анатолійович
16Непран Володимир МиколайовичКандидат Радченко Світлана Миколаївна
17Тагамлик Світлана ІванівнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
18Якимчук Любов ЄгорівнаПолітична партія «Молодіжна партія України»

Дільнична виборча комісія №141093

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Єніна Яна ВолодимирівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)Голова
2Лінник Аліна ВіталіївнаКандидат Дорош Сергій ЮрійовичЗаступник
3Верховод Роман ОлександровичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
4Юрченко Наталія ВасилівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)
5Ковальчук Тетяна ВасилівнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
6Біла Марина ІгорівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Малєєва Інна В’ячеславівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Дудкіна Наталія ВалеріївнаПолітична партія «Опозиційний блок»
9Завєрюха Наталія МиколаївнаКандидат Філіпенко Ірина Сергіївна
10Коновальчук Тетяна ПетрівнаКандидат Луганський Андрій Олександрович
11Ланова Оксана АнатоліївнаПолітична партія Сергія Тігібко «Сильна Україна»
12Надаєнко Надія АнатоліївнаКандидат Осадчий Валерій Валентинович
13Нечипорук Анатолій АнатолійовичКандидат Андрійченко Сергій Сергійович
14Остапенко Надія ІванівнаКандидат Худоба Микола Володимирович
15Савенко Павло АнатолійовичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»
16Чердник Світлана МиколаївнаПолітична партія «Відродження»
17Чернець Ніна ІванівнаКадидат Кім Сергій Молотович
18Яценко Ірина ВікторівнаКандидат Дугін Артем Олександрович

Дільнична виборча комісія №141094

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Кірсова Світлана АнатоліївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)Голова
2Познякова Тетяна ІванівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)Заступник
3Смоляр Раїса МакарівнаПолітична партія «НАШ КРАЙ»Секретар
4Жук Віталій ОлександровичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)
5Маража Тетяна МиколаївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
6Вікнянська Тетяна КирилівнаПолітична партія «Об`єднання Самопоміч» (фракція)
7Глазов Іван ВалерійовичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
8Абакумова Катерина ВікторівнаКандидат Мацегор Микола Іванович
9Бурик Лідія ОлександрівнаПолітична партія «Відродження»
10Лєвашова Любов ПавлівнаКандидат Дугін Артем Олександрович
11Макаров Роман МихайловичКандидат Осадчий Валерій Валентинович
12Попіль Світлана ЮріївнаКандидат Босак Любов Сергіївна
13Рєзнік Олег МиколайовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
14Сєнічкіна Наталія МиколаївнаКандидат Требушкін Руслан Валерійович
15Турчин Олександр ВолодимировичКандидат Глебська Наталія Володимирівна
16Янжула Лариса ВіталіївнаКандидат Дорош Сергій Юрійович

Дільнична виборча комісія № 141095 (СПЕЦІАЛЬНА)

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Гуртова Валентина ВолодимирівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)Голова
2Поплавська Ольга МиколаївнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
3Путцев Олександр СергійовичПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
4Карпова Тетяна МиколаївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
5Полянська Світлана ВолодимирівнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)

Дільнична виборча комісія №141096 (СПЕЦІАЛЬНА)

ПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Вергеліс Вікторія АнатоліївнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)Голова
2Шевцова Олена ОлександрівнаПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
3Єрзакова Людмила ГригорівнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
4Кравченко Аліна АнатоліївнаПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
5Сізова Єлізавета МиколаївнаПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)

Дільнична виборча комісія №141097 (СПЕЦІАЛЬНА)

№ п/пПІБНазва суб’єкта поданняПосада в ДВК
1Куліш Любов СеменівнаРадикальна Партія Олега Ляшка (фракція)Голова
2Лозан Станіслав ЮрійовичПолітична партія «Народний Фронт» (фракція)Секретар
3Борщ Світлана ЮріївнаПолітична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (фракція)
4Маяков Володимир ОлександровичПолітична партія «БЛОКА ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» (фракція)
5Авчинников Ілля МихайловичПолітична партія «Опозиційний блок» (фракція)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25