«Україна – понад усе!»: завтра в Красноармейске пройдет конкурс на исполнение украинской маршевой патриотической песни

Завтра наша страна отпразднует День защитника Украины. В Красноармейске этот общегосударственный праздник патриотизма, гордости и чести будет впервые ознаменован проведением конкурса на исполнение украинской маршевой патриотической песни. Идейный вдохновитель и инициатор грядущего действа – лектор-методист Центра «Українознавство» Светлана Гавриленко подробно и красочно описала исторические предпосылки завтрашнего конкурса журналистам 06239.com.ua:

Ми не манкурти

Були, є і будемо вовіки!

Іван Багряний

Нарешті ми повертаємо свою історичну пам’ять. Приходять наші державні українські свята – не нав’язані Москвою, а свої, рідні.

Поступово ми звикаємо до того, що, як і в кожної поважаючої себе країни, у нас є:

-      День Соборності – 22 січня;

-      День Пам’яті героїв Крут – 28 січня;

-      День народження великого Тараса Шевченка – 9 березня;

-      День Конституції – 28 червня;

-      День Незалежності – 24 серпня;

-      День захисника України – 14 жовтня.

Останнє свято – це не «День Советской Армии», штучне та тимчасове, яке для нас пішло в небуття. Нехай воно залишається новітній Російській      імперії, яку творить «бессменный президент» Володимир Путін!

Ми, українці, повинні шанувати Божий Дар такого геніального і простого єднання у День Покрови та День захисника України – 14 жовтня.

З часів Київської Русі (11 століття) велична, прекрасна Оранта Софійського Собору охороняла русів. А з 16 століття заступницею та покровителькою світового феномену українського козацтва стала Свята Покрова - Матір Божа. Вона – улюблениця січових стрільців та нашої славної УПА.

Ця свята традиційність сягає у віки. Приклад: Богдан Хмельницький, який перед виступом проти польського поневолення у своєму універсалі під назвою «До всіх українців» у 1648 році говорить, що «вони (українці) пішли від предків русів, котрі у 5 столітті під орудою свого короля Одоакра 14 років володарювали в Римі».

Похід на Рим гунів, які пізніше остаточно розчинилися в племенах русів, підірвав могутність Риму, а син канцлера Аттили рус Одоакр через 23 роки після смерті царя гунів ініціював військовий переворот і проголосив народження нового королівства – Італії. Отже, недарма Богдан Хмельницький у своїх грамотах «переможця Риму» - Одоакра – називає предком українського козацтва.

Шануймося, бо ми того варті! А землі Донеччини дихають славною українською історією. В минулому це - Дике поле. Потім – «землі Вольностей війська Запорізького». Як не дивно, після знищення Російською та Радянською імперіями української топоніміки, пам’ятка про козацтво ще збереглася в нашому зрощеному місті: як їхати до міста Родинське, за Динзаводом можна побачити хутір Запорізький. Колись через нього пролягав на Бахмут знаменитий Чумацький Шлях.

Сподіваюсь, що в майбутньому у нашому місті будуть обрані проукраїнський голова і проукраїнський депутатський корпус і ми поставимо на цьому історичному Шляху Пам’ятний Знак і відкриємо капличку Київскького Патріархату. Бо до нас, українців, потрібна повернутися своя помісна, а не нав’язана Москвою, церква.

Так що, дорогі мої земляки, ніякі ми не «новороси» і наша земля полита кров’ю наших героїв. Це історична українська земля.

Тому я вірю, що місто наше буде носити ім’я Святої Покрови і буде стояти на Центральній площі міста - на місці освяченого Пам’ятного Знаку - багатостраждальний пам’ятник великому сину України Тарасові Шевченку.

Я думаю, що здоровий глузд візьме гору і спаде з очей «отців нашого міста» комуністична полуда, а ми всі нарешті зрозуміємо, що незважаючи на своє національне походження, ми всі – українці і для нас «Україна – понад усе!».

Є така нагода це відчути: 14 жовтня приходьте на нашу прекрасну площу, на наш Майдан! О 10 годині розпочнеться урочистий святковий мітинг, присвячений Дню захисника України.

Після урочистостей, за ініціативи Громадської ради Красноармійська, при підтримці і організації відділу освіти, відділу міліції та об’єднаного військового комісаріату, вперше в Красноармійську Вас всіх чекає конкурс на виконання української маршової патріотичної пісні.

У ньому приймуть участь 11 міських учбових закладів. Всі вони за свою участь у заході отримають Подяки, а найкращі – Дипломи і грошове нагородження від Громадської ради на придбання для шкіл національної символіки.

У традиційному козацькому змаганні «Перетягування линви (канату)» приймуть участь військовий комісаріат та міський відділ міліції.

Закладаємо українську традицію. Хай заклик наших пращурів русів із Велесової книги стукає у наше серце:

«Ми, руси! Так стрепенися, народе мій, від сплячки і під своїми знаменами йди до своєї перемоги!».

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25