Історія успіху жінок, які обрали професією свого життя – професію поліцейського

Анастасія Сороченко
Слідчий слідчого відділення Мирноградського відділення поліції
Голоса: 144

Слідчий слідчого відділення Мирноградського відділення поліції Анастасія Сороченко Рік тому Анастасія закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ і прийшла працювати слідчим до Мирноградського відділення поліції. Близька родичка дівчини багато років працює експертом-криміналістом і саме її цікаві розповіді про роботу правоохоронців надихнули Настю обрати для себе цю професію. Більш досвідчені колеги кажуть, що дівчина хоч і немає ще певного досвіду, однак швидко орієнтується в будь-якій ситуації, проявляє ініціативу, не соромиться попросити у них поради. Наполегливість та спритність – головні якості характеру молодого лейтенанта Анастасії Сороченко. «Я вважаю, що головне в роботі – це бажання бути кращим, тому я намагаюся кожного дня відкривати для себе щось нове, аби в подальшому стати професіоналом і гідним прикладом для інших»,- каже слідчий слідчого відділення Мирноградського відділення поліції Анастасія Сороченко.

Світлана Воєвода
Інспектор слідчого відділу Мирноградського відділення поліції
Голоса: 124

Інспектор слідчого відділу Мирноградського відділення поліції Світлана Воєвода. Світлана розпочала свою кар’єру правоохоронця в 2010 році. До цього жінка працювала на одному з комунальних підприємств Мирнограду і навіть не підозрювала, що життя приведе її до поліції. Випадково почувши від знайомих, що до місцевого відділення поліції набирають співробітників, Світлана успішно пройшла всі тести і була прийнята на роботу помічником слідчого. Жінка зізнається, що спочатку було складно перелаштуватися на ненормований робочий день та деякі специфічні моменти роботи в слідстві, однак підтримка з боку колег надає їй сил і наснаги. Разом із чоловіком Світлана виховує двох доньок 3 та 12 років, старша з яких вже зараз каже батькам, що «хоче погони як у мами». «Бути правоохоронцем – це значить цілодобово забезпечувати безпеку громадян у різноманітних складних ситуаціях, водночас підтримуючи на високому рівні довіру населення, що є одним із основних критеріїв роботи правоохоронця. Ще одна важлива риса, що, на мій погляд, повинна бути притаманною людям, що обрали професію правоохоронця, - це чесність. Тільки з нею людина спроможна робити справедливі вчинки і приймати законні рішення»,- так вважає інспектор слідчого відділу Мирноградського відділення поліції Світлана Воєвода.

Ганна Дикопавленко
Старший інспектор сектору превенції Добропільського відділення поліції
Голоса: 77

Старший інспектор сектору превенції Добропільського відділення поліції Ганна Дикопавленко У 2008 році молодий курсант Київського національного університету внутрішніх справ Ганна Дикопавленко прийшла працювати в тоді ще міліцію, на посаду інспектора сектору охорони громадського порядку. Ще в шкільні роки Ганна повідомила батьків, що хоче носити погони і близькі її в цьому підтримали. Тепер вже 10-річна донька Ганни не тільки приміряє мамину форму, а й натякає, що піде по її стопах. Жінка не відмовляє доньку, лише попереджає, що справжні правоохоронці завжди там, де найважче. «Я хочу, щоб в нашій країні пишались усіма, хто береже честь мундиру, незалежно від статі, щоб поліцейський був зразком особистої порядності і принциповості. Ми – жінки, попри всі складнощі аж ніяк не поступаємося чоловікам у прагненні присвятити себе захисту спокою і порядку в країні. Навпаки, все це певним чином підсилює бажання щось змінити, стати кращою, сильнішою духом, бути дійсно корисною людям, професії, державі»,- впевнена старший інспектор сектору превенції Добропільського відділення поліції Ганна Дикопавленко.

Олена Федорова
Старший інспектор з режиму секретності Мирноградського відділення поліції
Голоса: 58

Старший інспектор з режиму секретності Мирноградського відділення поліції Олена Федорова В поліцію Олена прийшла працювати ще у 2002 році. Тоді вона була не атестованим працівником, а вже через два роки вивчилась та перевелась в сектор охорони порядку, потім у відділ кадрів, а з 2016 року – працює на посаді старшого інспектора з режиму секретності. Олена виховує 4-річну доньку, з якою проводить увесь свій вільний час і для якої намагається бути гідним прикладом. Також, Олена є головою профспілки Мирноградського відділення поліції, а у вільний час захоплюється кулінарією. «Професіоналізм та людяність – це найголовніші риси, що необхідні в нашій професії. Незважаючи на численні стереотипи, що склалися у нашому суспільстві, до правоохоронця ставляться серйозні вимоги, невідповідність яким негативно вплине на ефективність роботи»,- вважає співробітниця Мирноградського відділення поліції Олена Федорова.

Анна Іпатова
Капітан поліції старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Добропільського відділення по
Голоса: 50

Капітан поліції старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Добропільського відділення поліції Анна Іпатова. Службова історія Анни розпочалася у 2007 році, коли вона свідомо обрала для себе професією на все життя – професію поліцейського. Молода жінка із захопленням пригадує безсонні ночі в казармі, виконання важких нормативів із застосуванням протигазу, фізичні навантаження та гартування психологічної стійкості. Все це не зломило дух Анни, а навпаки – ще більш загартувало її. У 2011 році дівчина отримала офіцерські погони і була направлена на проходження служби до Добропільського відділення поліції, де була призначена на посаду оперуповноваженого сектора карного розшуку й закріплена за лінією з розшуку осіб, які ухиляються від слідства та суду, безвісно зниклих осіб та встановлення особистості невпізнаних трупів. На роботі Анна - капітан поліції, а вдома – любляча дружина для чоловіка-правоохоронця та турботлива матуся-супергерой для сина Єгора. «Моя робота полягає у наданні допомоги особам, які звернулись до відділення з повідомленням про безвісне зникнення рідних, знайомих, та інших осіб, встановленню особи трупів виявлених без документів, та розшуку осіб, які вчинили кримінальні правопорушення та ухиляються від органів досудового розслідування та суду. Робота вимагає великої самовіддачі і розуміння всіх негативних сторін цієї професії та мені пощастило – я працюю спільно із чоловіком, який постійно підтримує мене і в роботі, і по за її межами»,- оптимістично розповідає старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Добропільського відділення поліції Анна Іпатова.

Єлизавета Карпенко
Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції
Голоса: 37

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції Єлизавета Карпенко. Єлизавета Карпенко мріяла бути поліцейським, ще коли була школяркою та активно займалася спортом. Майбутню правозахисницю приваблював як зовнішній вигляд дівчат у формі, так і благородна ціль – допомагати людям і викривати злочинців. У Селидівському відділенні поліції дівчина працює з 2016 року і стверджує, що жодного разу не зіштовхнулася із дискримінацією щодо жіночої статі. У вільний час Єлизавета відвідує спортивну залу, бо добра фізична форма допомагає їй бути витривалою в роботі. «Я з дитинства була непосидючою і знала, що одноманітна робота не для мене. Я люблю рух, динаміку, спорт, мабуть це теж вплинуло на вибір професії. Я не збираюсь змінювати свій напрямок і всім тим, хто хоче спробувати свої сили та поліпшити життя в нашому місті і в країні в цілому, хоче сказати – приєднуйтесь до нас, поліцейських»,- закликає оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції Єлизавета Карпенко.

Євгенія Фомічова
Слідчий слідчого відділення Покровського відділу поліції
Голоса: 32

Слідчий слідчого відділення Покровського відділу поліції Євгенія Фомічова Євгенія має дві вищі освіти – економічну та юридичну і каже, що це дуже допомагає їй в роботі слідчого. На цій посаді дівчина працює з 2017 року і впевнено заявляє, що «знайшла в ній себе». Тендітна та чуйна Євгенія, яка має принциповий, врівноважений характер доводить, що жінки в погонах можуть бути не лише окрасою, а й суттєвою допомогою чоловікам у професії. Не дивлячись на постійний брак часу та затримки допізна на роботі, молода слідча знаходить хвилинку, аби присвятити її своєму улюбленому заняттю – читанню книжок. «Не раз чула за спиною: «Для чого це їй? Вона ж дівчина. Це не жіноча справа…» Можливо, для когось і так. Але, напевно, через загострене почуття справедливості я зробила саме такий свідомий вибір. Знаю, що бути жінкою в погонах – непросте завдання. Ця професія вимагає відповідальності, здатності логічно мислити, абсолютного знання законів та вміння давати їм правильне трактування, фізичної витривалості, хорошої реакції, сили волі. Бути правоохоронцем - це не просто робота, це стан душі, своєрідний хід думки і спосіб життя»,- твердо стверджує слідчій слідчого відділення Покровського відділу поліції Євгенія Фомічова.

Анастасія Сацюк
Слідчий слідчого відділення Добропільського відділення поліції
Голоса: 25

Слідчий слідчого відділення Добропільського відділення поліції Анастасія Сацюк. Анастасія вирішила стати поліцейським ще в дитинстві, однак зізнається, що спочатку батьки не схвалювали її вибір, казали, що ця професія суто чоловіча. Однак наполеглива дівчина вирішила розвіяти цей стереотип і після школи вступила до Харківського Університету Внутрішніх Справ України на спеціальність «слідчий» і зараз вже працює в Добропільському відділенні поліції. «Зазвичай всім здається, що захищати можуть лише чоловіки, але я готова посперечатись. Як для мене, сильна людина – та, яка будує своє життя, змінює світ, не падає духом, розкриває нові можливості і стать при цьому немає жодного значення. Великого досвіду в мене ще немає та я щодня відчуваю відповідальність обраної професії, бо саме від слідчого залежить подальша доля підозрюваного. В роботі мені допомагають старші колеги, а також моя жіноча логіка та інтуїція»,- так вважає лейтенант поліції слідчий Добропільського відділення поліції Анастасія Сацюк.

Марина Бежевець
Інспектор режимно-секретного сектору Покровського відділу поліції
Голоса: 23

Інспектор режимно-секретного сектору Покровського відділу поліції Марина Бежевець У 2012 році Марина прийшла працювати до міського відділу міліції інспектором патрульно-постової служби. Молода дівчина розповідає, що в її родині міліціонером був її дядько, саме його цікаві розповіді про роботу підштовхнули Марину вступити до юридичного закладу вишу. Зараз Марина працює інспектором режимно-секретного сектору і вважає свою роботу не менш відповідальною, ніж роботу слідчого чи розшуковця. Амбітна молода жінка наполегливо будує свою кар'єру, і стверджує, що головне – це побудувати міцний фундамент, тоді і будинок буде надійним, а у ньому, безперечно, оселиться і сімейний затишок. «Звичайно, в кожній професії є свої нюанси, тому потрібно бути готовим до різних ситуацій, але загалом я вважаю, що не помилилася із вибором професії. Я захоплююсь своєю роботою і не вважаю її рутинною, а своїх колег-жінок я вважаю окрасою особового складу нашого відділу»,- зазначає Інспектор режимно-секретного сектору Покровського відділу поліції Марина Бежевець

Юлія Рогоза
Інспектор сектору реагування патрульної поліції Селидівського відділення поліції
Голоса: 23

Інспектор сектору реагування патрульної поліції Селидівського відділення поліції Юлія Рогоза Юлія отримала економічну освіту, однак доля розпорядилася інакше і після народження другого сина жінка вийшла з декретної відпустки та прийшла працювати в поліцію. Енергійна Юлія розповідає, що завжди гостро реагувала на несправедливість і перша поспішала на допомогу тим, хто потрапляв у біду. Тому, в теперішній роботі вона почувається як «риба у воді». «Особистому життю робота не заважала ніколи. Я відбулася як дружина, як мама. Просто потрібно планувати робочий день, відпочинок, і в сім’ї все буде добре. Родина завжди сприймала мою роботу позитивно, а моя старша донька є учасницею «Ліги майбутніх поліцейських» і збирається продовжувати нашу родинну династію. Я дуже пишаюся тим, що саме я її започаткувала»,- з гордістю заявляє інспектор сектору реагування патрульної поліції Селидівського відділення поліції Юлія Рогоза.

Ірина Шушура
Сержант Селидівського відділення поліції
Голоса: 18

Помічник дільничного офіцера поліції сектору ревенсії Селидівського відділення поліції Ірина Шушура. Рік тому 35-річна жінка вирішила докорінно змінити своє життя та вступила до юридичного вишу в м. Кривий Ріг на факультет «Превентивна діяльність». Одночасно Ірина прийшла працювати помічником дільничного офіцера в поліції м. Селидове. У вільний час Ірина активно займається спортом і вже встигла взяти участь у Першому Покровському марафоні на 10 кілометрову дистанцію, а також представити своє відділення на спортивних змаганнях із запливу серед жінок на дистанцію 50 метрів, де отримала перемогу. «Про погони я мріяла з самого дитинства. Мій батько був майором міліції і я не з чуток знаю всі плюси і мінуси цієї професії. Я тільки рік працюю в поліції, однак вже твердо можу сказати, що стою на правильному шляху і сподіваюсь, що мій бойовий дух допомагатиме мені в роботі»,- стверджує сержант Селидівського відділення поліції Ірина Шушура.

Головльова Олена
Слідчий слідчого відділення Мирноградського відділення поліції
Голоса: 15

Слідчий слідчого відділення Мирноградського відділення поліції Головльова Олена. Закінчивши у 2011 році Луганський університет внутрішніх справ МВС України, Олена прийшла працювати слідчим до Мирноградського відділення поліції. Олена зізнається, що на її вибір професії вплинули фільми про поліцейських. Ще зовсім юну дівчину захоплювало, як у кіно жінки в погонах «розв’язували» заплутані справи, спілкувалися із зловмисниками, встановлювали приховані істини, вправно займалися відшуканням та оцінкою доказів. Саме це зараз входить до обов’язків слідчого Олени Головльової. У родині Олени підростають двоє синів 3 та 6 років і обидва хлопчика вже мають велике бажання – захищати та допомагати іншим. «Я вважаю, що твердження, що правоохоронці – це суто чоловіча професія є пережитками минулого і стереотами. Насправді, стать тут не грає жодної ролі, це другорядна річ, яка не впливає на професіоналізм. І для чоловіків, і для жінок в однаковій мірі необхідні професійні знання і здобуті навички. І головне: любити свою роботу, з честю до неї ставитися. Тоді все вийде як у чоловіка, так і у жінки», - зауважує Слідчий слідчого відділення Мирноградського відділення поліції Головльова Олена.

Кристина Гільмутдінова
Старший лейтенант поліції, інспектор сектору кадрового забезпечення Покровського відділу поліції
Голоса: 14

Старший лейтенант поліції, інспектор сектору кадрового забезпечення Покровського відділу поліції Кристина Гільмутдінова У червні 2016 року Кристина закінчила Національну академію внутрішніх справ, отримала диплом бакалавра «з відзнакою» за спеціальністю «Правознавство» і була відряджена для подальшого проходження служби до Покровського відділу поліції й призначена на посаду інспектора з дорожнього нагляду сектору превенції. Після реорганізації підрозділу дівчину призначили на посаду інспектора сектору кадрового забезпечення де вона і працює по теперішній час. Зараз Кристина займається відбором кандидатів на службу до Національної поліції України з числа цивільної молоді, підбором та направленням абітурієнтів до Вищих навчальних закладів МВС України із специфічними умовами навчання, проводить профорієнтаційну роботу та іміджеві акції, спрямовані на популяризацією професії поліцейського. «На перший погляд професія кадровика є невидимою, однак я вважаю, що саме з неї все починається. Кадровик - це стратег. Він повинен знайти спосіб, щоб кожний співробітник працював максимально ефективно. Головне - результат, а щоб його отримати, потрібна серйозна мотивація. Як її домогтися та пояснити працівникам, чого від них чекають – це і є моя робота, якою я пишаюся»,- запевняє інспектор сектору кадрового забезпечення Покровського відділу поліції Кристина Гільмутдінова.

Надія Кубар
Інспектор сектору моніторингу Покровського відділу поліції
Голоса: 12

Інспектор сектору моніторингу Покровського відділу поліції Надія Кубар. Надія закінчила Донецький юридичний інститут МВС України у 2014 році і прийшла працювати до Покровського відділу поліції, де була призначена на посаду оперуповноваженого карного розшуку. Надія зізнається, що «прийшла в поліцію не за покликом душі, а за компанію із товаришем». Однак зараз вона впевнена, що випадковостей не буває і то була доля. За п’ять років Надія жодного разу не пошкодувала, що носить погони, а навпаки – пишається ними і вже не уявляє себе в іншій професії. Вільний час інспектор поліції проводить із рідними та друзями і мріє побувати в багатьох країнах світу. «Коли я ще зовсім юною прийшла працювати в поліцію, мене підтримав новий колективі і це допомогло мені бути впевненішою в своїх силах. Я не збираюсь зупинятись, в подальшому хочу спробувати свої сили в іншому напрямку правоохоронної діяльності, але поки що це мій маленький секрет»,- загадково посміхається інспектор сектору моніторингу Покровського відділу поліції Надія Кубар.

Ганна Юнак
Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції
Голоса: 12

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції Ганна Юнак Ганна на відмінно закінчила школу і одразу вступила до юридичного вишу. Рішуча дівчина ще з дитинства відчувала в собі потребу допомагати іншим та інтуїтивно обрала для себе професію правоохоронця. В поліції Ганна з 2006 року. Спочатку молода жінка працювала на посаді дільничного інспектора, потім перевелась оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей, а у 2014 році спробувала свої сили в криміналістиці і зрозуміла, що саме це і є її покликанням. Жінка має родину та виховує 4-річну доньку, яка вже зараз чи не щодня приміряє мамин однострій і замість дитячого садочку просить привести її «на мамину роботу». «Я вважаю, що в нашій роботі жінки не гірше за чоловіків справляються із своїми повноваженнями. Працюючи в кримінальному секторі, я отримую неоціненний досвід і вже сама можу бути наставником для молодих співробітників, які щойно прийшли до нашого відділення. Мене надихає моя родина, з якою я намагаюсь проводити весь свій вільний час. Єдине бажання – щоб його було трохи більше»,- каже усміхнена співробітниця Селидівського відділення поліції Ганна Юнак.

Ірина Грицай
Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції
Голоса: 10

Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай. Закінчуючи школу, Ірина чітко визначилась із вибором подальшої професії і вступила до Донецької юридичної академії. В 2016 році молодий лейтенант прийшла працювати у відділ превентивної діяльності з ювенальної превенції Покровського відділу поліції. За час своєї роботи Ірина Грицай змогла не тільки знайти спільну мову із неповнолітніми правопорушниками, які перебувають на обліку, а й досягла тісної співпраці з юними учасниками покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських». В цьому році Ірина стала тренером з базових навичок Шкільної служби порозуміння і тепер може сама навчати учнів бути медіаторами та допомагати своїм одноліткам вирішувати конфліктні ситуації мирним шляхом. «Ще навчаючись в академії, я прагнула працювати саме із дітьми. В своїй роботі я завжди намагаюсь зрозуміти дитину, стати для неї другом, порадником. Діти – це майбутнє нашої країни і ми, дорослі, повинні завжди їх підтримувати та захищати»,- так вважає інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай.

Вікторія Голубкова
Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції
Голоса: 9

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції Вікторія Голубкова Вікторія рік тому пройшла курс первинної професійної підготовки в Житомирі і прийшла працювати до Селидівського відділення поліції. Вікторія зізнається, що перед нею стояв непростий вибір – стати дільничним офіцером чи розшуковцем та все ж таки дівчина обрала сектор кримінальної поліції. Вже рік Вікторія Голубкова працює на лінії розшуку злочинців, які переховуються від правосуддя, а також встановлює місцезнаходження безвісті зниклих людей. Свою роботу молода жінка-оперативник вважає найцікавішою та найвідповідальнішою. «Знайомі казали мені, що робота в поліції важка, особливо для жінки, але я захотіла спробувати свої сили і вважаю, що в мене все вийшло. А ще я пишаюся нашою командою оперативників, яка працює чітко та злагоджено. Адже кожний співробітник кримінальної поліції – це професіонал своєї справи, який віддається роботі повністю та не рахується з особистим часом, інтересами й здоров’ям»,- захоплено розповідає оперуповноважений сектору кримінальної поліції Селидівського відділення поліції Вікторія Голубкова.

Тетяна Клешня
Інспектор сектору превенції Авдіївського відділення поліції
Голоса: 9

Інспектор сектору превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Клешня. Тетяна народилась і виросла в Авдіївці. До війни вона працювала інструктором – кінологом в міжнародному донецькому аеропорті ім. Прокофьева. У 2018 році жінка дізналась про те, що триває набір на вакантні посади в Авдіївському відділенні поліції і разом із подружкою вирішила скористатися такою можливістю і вступила на службу. Свою нову професію Тетяна вважає важливою та відповідальною, однак сподівається, що в майбутньому у відділенні з’явиться власна кінологічна служба адже робота із собаками займає особливе місце в її серці, а набуті раніше знання жінка прагне застосувати на практиці. «Скільки я себе пам’ятаю, завжди мала справу з собаками, спілкувалася з ними. Я чудово їх розумію, а вони - мене. Собаки - розумні та віддані тварини, які допомагають поліції розкривати злочини. Жінка чи чоловік - вважаю, що у нашій службі стать не має значення, головне - любити свою роботу, пам’ятати про присягу на вірність Українському народові та завжди бути готовим відповідально виконувати свої обов’язки»,- запевняє інспектор сектору превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Клешня.

Олена Рекун
Слідчий слідчого відділення Добропільського відділення поліції
Голоса: 9

Слідчий слідчого відділення Добропільського відділення поліції Олена Рекун Олена зізнається, що реалізувала мамину мрію, яка свого часу хотіла працювати в правоохоронних органах, але не склалося. Так, закінчивши Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Олена в 2009 році прийшла працювати слідчим і ось вже 10 років займається розслідуванням злочинів. Слідча зізнається, що у повсякденній роботі їй доводиться проявляти чоловічій характер, «розмовляти на чоловічій мові», бути суворою та наполегливою. Вдома на Олену чекають її сини, які не тільки підтримують матусю, а й заряджають енергією на весь робочий тиждень. «Працюючи слідчим, ти бачиш людське горе потерпілих людей і цинізм злочинців, бачиш несправедливість, якої дуже багато в нашому суспільстві, хочеш добитися правди і розумієш, що її можна знайти - треба тільки дуже цього захотіти. Особисто мені допомагає моє вміння йти на компроміс та люди, які працюють поруч. Мої колеги теж віддані своїй справі, тому в нашому колективі повне взаєморозуміння», - ділиться своїми думками слідчий слідчого відділення Добропільського відділення поліції Олена Рекун.

Наталя Процик
Майор поліції слідчий Авдіївського відділення поліції
Голоса: 7

Майор поліції слідчий Авдіївського відділення поліції Наталя Процик. Наталя працює в поліції 17 років. Завжди усміхнена жінка зізнається, що ці роки промайнули швидко і в той же час цікаво, а інколи навіть небезпечно. Авдіївка є прифронтовим містечком і там правоохоронцям доводиться працювати в особливих умовах. Чоловік Наталі – Роман Процик працює начальником сектору кримінальної поліції Авдіївського відділення поліції, тому із розумінням ставиться до того, що його дружина може посеред ночі виїхати на виклик, чи провести на роботі вихідні та святкові дні. Підтримують Наталю і діти – 11 річний син Іван та донька Анастасія, яка як і мама, обрала для себе професію слідчого, а це означає, що в цій родині започатковано поліцейську династію. «Хтось в дитинстві мріяв стати лікарем або вчителем, а я мріяла про роботу слідчого. Я із захопленням дивилась фільми про правоохоронців, кожного разу уявляла себе на місці слідчого, який вправно розслідував справи й доводив провину злочинців. Моя донька вже теж слідчий, а син тільки мріє бути поліцейським. Знаючи на скільки це складна професія і їй треба віддаватися повністю, жертвуючи майже всім вільним часом, я ніколи не відмовляла дітей від бажання присвятити себе цій роботі. Навпаки, я пишаюсь їх вибором»,- говорить слідчий Авдіївського відділення поліції Наталя Процик.

Отзывы и комментарии

Желаете принять участие? Нажмите сюда!
О конкурсе

Історія успіху жінок, які обрали професією свого життя – професію поліцейського. Оберіть, яка з цих історій вам подобається найбільше. Кожен бажаючий може віддати свій голос за того, хто йому більш імпонує.