Помічник

Як покровчанам записатися на прийом до лікаря за допомогою нового онлайн-сервісу?
Медицина, здоровье
10 materials
1
Запис на прийом

Online-запис пацієнта на прийом створюється в кілька послідовних кроків. Аби розпочати запис, натисніть «Записатися на прийом» на головній сторінці застосунку.

2
1. Згода з умовами надання послуги.

Уважно прочитайте умови надання послуги запису на прийом. Якщо вони Вас задовольняють, натисніть «Я погоджуюся з умовами надання послуги» (рис. 2).

3
2. Вибір медичного закладу.

Оберіть бажаний медичний заклад, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Медичні заклади» (рис. 3).

4
3. Вибір відділення.

Оберіть відділення, де знаходиться необхідний Вам лікар, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Відділення» (рис. 4).

5
4. Вибір лікаря.

Оберіть потрібного Вам лікаря, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Лікарі» (рис. 5). Для швидшого й зручнішого пошуку Ви можете зазначити прізвище або ім’я лікаря в полі «Пошук лікаря».

6
5. Вибір події.

Оберіть необхідну подію, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Події» (рис. 6).

7
6. Вибір дати та часу прийому.

Оберіть необхідну дату прийому в календарі. Відтак оберіть прийнятний час прийому, один раз натискаючи відповідну кнопку на вкладці «Час прийому» (рис. 7). Проміжки часу, доступні для запису, позначено зеленим. Сірим позначено проміжки часу, які вже зарезервовано.

8
7. Перевірка особистих даних пацієнта.

Аби завершити запис на прийом, ідентифікуйте себе за номером мобільного телефону та датою народження (рис. 8) або за номером електронної медичної картки (рис. 9). Зазначте необхідні відомості у відповідних полях (поля, обов’язкові для заповнення, позначені *).

Якщо Ви бажаєте одержати інформацію про запис на Ваш e-mail, зазначте свою поштову адресу у відповідному полі. Також Ви можете надати додаткову інформацію в полі «Коментар».

Якщо пацієнта не було знайдено в базі даних, активується повідомлення про помилку (рис. 10)

 

9
8. SMS-підтвердження запису.

По успішній перевірці особистих даних на зазначений Вами номер мобільного телефону буде надіслано SMS з кодом підтвердження. Введіть цей код у відповідне поле та натисніть «Підтвердити» (рис. 11). Якщо протягом довшого часу SMS з кодом не надійшло, натисніть «Надіслати код повторно».

По успішнім підтвердженні Ваш запис буде створено й відкриється вікно з інформацією про прийом. Натисніть «ОК», аби перейти на головну сторінку застосунку.

 
Рис. 12. Успішний запис на прийом

Якщо Ви ввели хибний код або сталася інша помилка, відкриється інформаційне вікно з відповідним повідомленням (рис. 13). Натисніть ОК, аби повернутися до Вашого запису, та спробуйте ще раз.

 
Рис. 13. Помилка запису на прийом

10
Скасування запису на прийом

Коментарі

Хочете додати 06239.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?