Американська компанія HUNTER з середини минулого століття успішно займається розробкою, виробництво і реалізацією систем поливу. Продукція компанії заслужила відмінні рецензії фахівців галузі, а тому швидко набула широкого поширення у всьому світі. Устаткування і технології компанії постійно розвиваються, а тому продукція дозволяє задовольнити зростаючі вимоги користувачів до функціональності. Автоматичні системи поливу HUNTER - це зразок якості і надійності, вся продукція пропонується за цілком прийнятними цінами, що також свідчить на користь продукції.

Автополив від HUNTER: споживчі переваги

Товари американського виробника представлені на українському ринку перевіреної компанією. Вона дозволяє вибрати і купити автополив за вигідними цінами, однак не тільки вартість є гідністю виробів. Якісні і експлуатаційні переваги також вважаються перевагами:

  • Повна автоматизація - система налаштовується за допомогою пульта або регулюється вручну.
  • Універсальність - використовується для обробки малих і великих ділянок парку, зелених зон, саду, теплиці, футбольного поля та ін.
  • Сезонна невибагливість - все обладнання може бути залишено на газоні, в саду навіть на зимовий період. Елементи мережі не перемерзають і не псуються від коливань рівня вологості і температури.
  • Можливість виконати зональний полив - пропонується регулювати радіус і дальність зрошення, а також вибирати спосіб поливу з урахуванням особливостей оброблюваних рослин, дерев, чагарників.
  • Економія ресурсів - вода і електроенергія для роботи комплексу витрачаються мінімально, а рослини отримують в достатній кількості живлющу вологу.
  • Широкі функціональні можливості - апаратура дозволяє вмикати /вимикати систему в певні години, а також регулювати силу і обсяг води, що подається в темний час доби. Метеодатчики використовуються для оперативної реєстрації зміни погодних умов, тому під час дощу, сильних поривів вітру, при зниженні температури комплекс буде відключений автоматично.

Система поливу подає воду безпосередньо до коренів рослин, квітів, чагарників і дерев, садових культур, тому працює максимально ефективно.

Вибір відповідного автополива

Асортиментна лінійка дозволяє вибрати і купити комплекси з дощувателями, електронними клапанами, контролерами, пультом управління, індикаторами погоди для автоматичного виконання трудомісткої роботи.