Вважається, що в жіночій сумочці можна загубитися - стільки там всяких дрібниць, часто, непотрібних. А що ж чоловіки, не носять з собою нічого? Звичайно ж, носять. І, найчастіше, набагато більше, ніж жінки! Значить, чоловікові варто купити сумку. Причому таку, в якій поміститься все, що потрібно, при цьому розміститься все це раціонально і компактно.
Так, такі моделі є! Наприклад, шкіряні чоловічі сумки через плече, вони продаються різних форм і розмірів. Їх популярність стабільно висока протягом декількох останніх років.

Аксесуар на плече, кому він підійде?
Почнемо з того, що наплічні чоловічі шкіряні сумки бувають найрізноманітнішими. Тому підібрати аксесуар можна під будь-який стиль і спосіб життя. При цьому носити таку модель можна як на плечі, так і через плече. І, як показує практика, шкіряні сумки через плече однаково затребувані не залежно від віку і статусу.
Якщо ви хочете купити по-справжньому універсальну шкіряну сумку, то варто звернути увагу на месенджер - він органічно вписується як в невимушено-повсякденний образ, так і в досить строгий і діловий. І, що дуже важливо і зручно, в них можна розмістити папер поширеного формату А4. До слова, дуже популярна зараз поштарські - це теж варіант мессенджера, вона - ідеальна для тих, хто носить із собою чимало необхідних речей, серед яких - ділові папери, планшети, нетбуки.
Ще одне рішення для чоловіків, які хочуть мати в своєму розпорядженні річ, доречну в різних ситуаціях - сумки-планшети. Вони багато в чому схожі з "листоношами", але їх габарити скромніше, та й мессенджерам чоловічим вони поступаються в розмірах. Така модель підійде тим, кому вона потрібна в основному для гаманця, телефону, ключів.
Якщо речей зовсім мало, але розміщувати їх в кишенях не хочеться - можна придбати сумку-чохол, модель на пояс або ж барсетку. Вони виглядають досить солідно, але при цьому компактні. Такі аксесуари стануть відмінним варіантом подарунка.
Що стосується кольорів, то наплічні моделі найчастіше виконують з чорної шкіри, але є і більш яскраві кольори, які підійдуть тим, хто не любить стандартних рішень і поєднань, але, тим не менше, вважає за краще стильні і функціональні аксесуари.
Підводячи ітог можно сказати, що моделі такого роду гарні, як для шанувальників різних стилів в одязі, так і для представників різних професій.

Основні крітерії якості
Незалежно від розміру, кольору, моделі стильна чоловіча сумка повинна відповідати певним вимогам. Головне - матеріал повинен бути високої якості, від якого, в основному, залежить довговічність виробу. Саме тому перед тим, як купити сумку чоловічу через плече, упевніться в тому, що вона зроблена з натуральної шкіри.
Важлива і фурнітура, яка позбавить вас від проблем з блискавкою або ремнем через плече, довжину якого просто неможливо змінити.
Також слід звернути увагу на те, як плечовий ремінь кріпиться до сумки - з'єднання повинно бути надійним.